Szacuny
7
Napisanych postów
1734
Wiek
33 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
15566
Potrzebuje zasad lub informacji jak zabezpieczyć się przed spaleniem tkanki mięśniowej(a raczej ograniczeniem tego) na ujemnym bilansie kcal:
To co wiem:
Dużo białka 2,5-3g na 1 kg, bcaa, trening cardio przy dobrym pulsie i to chyba tyle? + opcjonalnie... koks
Zmieniony przez - b4522sbm w dniu 2013-02-26 19:49:46
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
3057
Napisanych postów
51893
Wiek
36 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
351402
b4522sbm
Potrzebuje zasad lub informacji jak zabezpieczyć się przed spaleniem tkanki mięśniowej(a raczej ograniczeniem tego) na ujemnym bilansie kcal:
To co wiem:
Dużo białka 2,5-3g na 1 kg, bcaa, trening cardio przy dobrym pulsie i to chyba tyle? + opcjonalnie... koks
Zmieniony przez - b4522sbm w dniu 2013-02-26 19:49:46
nadmiar białka niekoniecznie będzie sprzyjał zarówno redukcji, jak i nie jest powiedziane, że ochroni mięśnie, inaczej na diecie dukana ciąłby się każdy.
Szacuny
0
Napisanych postów
56
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
474
Ja mam takie pytanie. Nie mam dużej tkanki tłuszczowej na brzuchu, ledwo mozna chwycić. Ale co mi się nie podoba, to to że ten brzuch jest za duży, nie wiem mam za duży żołądek czy co;p Mam 172cm, 67kg, obwód na wys. pępka ok.82 cm, i wg mnie to za dużo, i nie mam pomysłu co zrobić, cwiczę, ale jak z jedzeniem?
Szacuny
0
Napisanych postów
5
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
246
Dwa pytanka tak na szybko
1. Czy gołąbki takie domowe normalne (ryż basmati, mięso mielone, kapucha, sos pomidorowy) będą dobre zamiast piersi z kurczaka i ryżu tak dla odmiany przy redukcji?
2. Jest sens inwestować w odżywki przed treningowe (SAW itp)? Będą pomocne zarówno w zrzuceniu zbędnego balastu jak i w poprawie wydolności/ kondycji?
Szacuny
0
Napisanych postów
5
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
246
Dwa pytanka tak na szybko 1. Czy gołąbki takie domowe normalne (ryż basmati, mięso mielone, kapucha, sos pomidorowy) będą dobre zamiast piersi z kurczaka i ryżu tak dla odmiany przy redukcji? 2. Jest sens inwestować w odżywki przed treningowe (SAW itp)? Będą pomocne zarówno w zrzuceniu zbędnego balastu jak i w poprawie wydolności/ kondycji?