Wiosna na pełnej... Kusimy RABATAMI! SPRAWDŹ!
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.2

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 228590

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43576
Ci co Was skóra swędzi zmierzcie ciśnienie, to są pierwsze objawy że poszło w górę jak napisał ktoś w zimnym pomieszczeniu przecbodzi, wrażliwość na tempaeraturę to szybkoie zmiany ciśnienia też tak miałem swojego czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11182 Napisanych postów 51935 Wiek 32 lat Na forum 25 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam 120-130/70
po myciu smarowalem sie jakims balsamem nawilzajacym skore i troche mniej swedzi nawet
albo sobie wkrecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 841 Napisanych postów 13752 Wiek 52 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 127256
Balsamy mi też pomagają, u mnie właśnie te objawy kojarzą się bardziej z wyschniętą skórą (może za długo mydło siarkowe używam).

p1r3k dzięki za sugestię sprawdzę następnym razem. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15580
co do swedzenia tez mam takie napady nawet na off, szczególnie wieczorami lub jak wbijam na siłke i pierwsze minuty, w lato to myslalem ze sie k***a zadrapie ^^ ja to odrazu lece pod prysznic i lekko pmaga.

p1r3k dzieki za sugestie.

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 112645
To może być wyrzut histaminy, aczkolwiek wątpię, aby to było przyczyną w tym wypadku.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 868 Napisanych postów 15040 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 262569
Siemanko panowie. Ostatnio z 2 miechy temu mialem naderwana klatke. Zrobilem 3tyg przerwy i wszystko bylo git. Teraz w sobote znowu cos sobie naderwalem ale chybaw tricepsie bo widze zaciemnienie 2mm na rece ale nic mnie nie boli, nic nie czuje i nie mam czassu robic jakiejkolwiek przerwy bo jestem w srodku redukcji Jak myslicie ile potrzeba czasu na zabliznienie uszkodzenia wewnatrz brzuscca miesnia i czy jesst to mozliwe bez zaprzestania cwiczen na ten czas. Obstawiam ze tam poszlo jakies male wlokienko. krwiak ma wielkosc fioletowego ziarenka. Leci 200mg nandro week i 250mg tessta week. Co byscie zrobili?

ten krwiak jest tak maly ze gdyby nie to ze golilem maszynka klatke i ramiona to bym go nie zauwazyl

juz mam dosc tych przerw bo caly poprzedni rok to bylo leczenie kontuzji. Najpierw bark i pol roku leczenia z cwiczeniem na pol gwizdka, pozniej dwa razy klatka takze chyba pojde normalnie pocwiczyc i udam ze o niczym nie wiem bo nie ma czasu.



Hermann jak tu zagladasz to mzoe wiesz ile trwa powstawanie tkanki bliznowatej w uszkodzeniu wewnatrz brzuscca miesnia? Pisza na necie ze 14dni ale to pewnie u ludzie ktorzy nie biora saa

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-12-31 12:55:39

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32653
z tym swedzeniem to jak macie sucha skore to zaraz jak sie lekko spocicie to wtedy swedzi i piecze bo pot jest slony i ja podraznia, sam tego doswiadczam, trzeba zadbac o nawilzenie jak sie myje 5 razy dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2489 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47752
Igła 0,4 do podskórnej iniekcji HCG nada się ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 139516
pewnie, tylko nie wbij calej%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2489 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47752
Ok, będę uważać co by o flaki nie zahaczyć

>> JUICE IRELAND TEAM <<

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dokumenty o saa

Następny temat

Gino a postepy masowe, silowe

Spalanie
Polecane artykuły