SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

(L ) bziubzius /trening, rekompozycja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105215
czyli nie robic tych serii rozgrzewkowych, tylko odrazu startowac z ciezarem wlasciwym??
Tak

Możesz tak zrobić z marchewkami.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
dziekuje za rozwianie watpliwosci :)


**** **** ****...... rozlozylo mnie calkiem...... leze i kwicze....
no nic zobaczymy, jak popoludniu temp spadnie to pojde na silke, a jak nie to bede musiala odpuscic.... :(
tak bym chciala pojsc a umieram w lozku.... :(

no i dupa zbita, nic lepiej nie jest tylko gorzej.... siedze w lozku i umieram :(
jestem taka zlaaaaa ze nie moge isc na silke :(

zeby bylo smieszniej to jeszcze zbilam termometr w lozku.....
wystarczy , ze pozbieram rtec, wytrzepala przescieradlo i wywietrzylam pokoj?

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2011-03-13 12:16:16

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2011-03-13 16:23:49
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4263 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
jak juz tak leze, to obejrzalam sobie wszystkie cwiczenia, ktore wykonuje plus wioslowanie na youtube, zeby podpatrzec jeszcze technike na spokojnie :)

Obi nie wiem, czy TY ju masz pomysl na moj nowy trening, czy dopiero bedziesz tworzyc, w kazdym razie moze sie przypadza takie info:

lubie robic przysiad i martwy ciag, najwieksze problemy sprawia mi poprawne wykonywanie wykrokow i sciaganie drazka wyciagu.
Zgiecia i prostowanie nog tez w miare lubie, wznosy z opadu tez ;)
a tak jak juz sie rogadalam to jakie miesnie powinnam czuc przy wznosach?
plank, popmki i burpee tez jak najbardziej mi sie podoba :)

jak pisze , ze lubie i mi sie podoba to mam namysli ze lubie te cwiczenia wykonywac, a poza tym wykonujac je czuje, ze miesnie pracuja i ze sie mecze i mam zaciecie, zeby w tych co lubie zwiekszqc obciazenie.


jeszcze pytanko aprpo amku,
platki owsiane zawsze mocze przez noc w wodzie, z soczewica tak nie robie, tez powinnam ja namaczac??


wyczołgałam sie z łóżka i zrobilam 12 burpee

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2011-03-13 18:01:51
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5022
soczewicę gotujesz od razu, jej się nie namacza
kuruj się

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

...
Napisał(a)
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105215
Ja soczewicę moczę w wodzie z wyciśniętym sokiem z cytryny.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
soczewice tez moczyc, to ze na opakowaniu pisze ze nie trzeba wynika jedynie z faktu ze sie gotuje szybko bez moczenia, ale my moczymy żeby zneutralizować substancje antyodżywcze
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956




to zaczne moczyc soczewice w takim razie :)


miska z wczoraj
i prawdopodobnie z dzis bedzie tak jak wstawiam

burpee - dzien 12 zrobione :)

btw. z katarem strasznie to meczace jest.... ehehe

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2011-03-14 16:28:31
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956






Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2011-03-16 20:03:02


miska za wczoraj i za dzis

wczoraj malo wyszlo bardzo :( ale to wszystko przez to moje chorubsko..... !!!


dzis juz ladnie :D i z treningiem :D


dzis trening po 4 dniach przerwy (slownie CZTERECH DNIACH) }:-


NARESZCIE

trening

rozgrzewka : okolo 10 min rowerek, 14 burpee, rozciaganie


a. przysiad

8*38kg 8*48kg 6*58 kg

b1. wyciskanie skos

8*18kg 8*23kg 3*28kg

b2. sciaganie drazka wyciagu dolnego do klatki

8*15kg 6*25kg 5*27,5kg

c1. prostowanie nog

8*20kg 8*30kg 8*40kg

c2. wznosy z opadu

8*10kg 8*16kg 8*20kg ( wlasciwie takie 7-7,5...bo juz tak ledwo dociagnelam)

plank 30sek 25sek 20sek

burpee * 13

bieznia - 20 min ( 15 min bieg, 5 min szybki marsz) nie dalam rady biec caly czas, nogi mi sie uginaly a bierznia stawala za waska


wczoraj nie zrobilam burpee :(
dzis zrobilam dzien 13 i 14 w czasie treningu :P


Obi usmiecham sie do Ciebie ladnie , o tak , wyszczerzam me zeboszki i prosze baaardzooo, zebys sprawila mi jakis nowy plan tortur.




Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2011-03-16 20:16:34

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2011-03-16 20:17:00
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5965
Widzę że też kochasz siłownię

Ja przytulam wszystkie sztangi które spotkam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na sztandze:)

Następny temat

plan treningowy - prosze o ocene

electro
Polecane artykuły