SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L ) bziubzius /trening, rekompozycja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To nie zapominaj o suplementacji witD i jedz duzo produktow z witA np. watroby i watrobki rybne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
obi nie biore nic poza tymi omega 3
witD mam sobie zakupic rozumiem? to ma byc jakas konkretna?
mozna kupic watrobke rybna? chyba nigdy nie jadlam....
watrobki miese rozumiem rowniez? tych z kuraka unikac? kupowac wolowe i wieprzowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Tak kupuj wolowe, cielece wieprzowe, rybne sa w sklepach rybnych w puszkach dostepne, szkoda ze puszka ale lepiej to niz nic wiec raz w tygodniu wsuwaj
Tluste to bardzo ale sie nie przejmuj, masz tluszcz w dciecie wiec sie wyrobisz.

Wit D mozesz kupic taka dla niemowlat w kroplach i dzinnie po 2000IU sobie dawkowac.

Zarowno wit D jak i A sa niezbedne do prawidlowego funkcjonowania ukladu hormonalnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
o dobrze wiedziec :) zakupie dzis ta wit D :)
wit A z jedzenia wystarczy? suplementacja nie potrzebna?
poszukam tej watrobki rybnej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wit A w tabletkach nie jest dobrym sybstytutem, 3x w tygdoniu watrobka powinna starczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
obi kupilam juz ta wit D w kroplach, tylko niebardzo rozumiem ile mam jej brac... 2000IU..?
na ulotce napisan ejest ze jedna kropla to 590j.m. ( 20 000 j.m./ml ) 1 ml roztworu zawiera 0,5 mg witaminy D3

kupilam tez puszke 150g : watrobki rybne w tluszczu wlasnym oraz pasztet z watrobek rybnych - chyba tez jest ok? ma w skldzie watrobki rybne z dorsza 60%, 40% ikra dorszowa i przyprawy (cebula, sol, papryka slodka mielona). ten pasztet tez bedzie ok?
jakie wartosci liczyc dla watrobek rybnych i dla tego pasztetu? na opakowaniu nie ma o tym informacji, z tego co do tej pory znalazlam w internecie to jest to okolo 600 kcal na 100g BTW 6/65/okolo 0
a ten pasztet okolo 350 kcal, ale nie wiem jaki rozklad BTW

to ze mam uczulenie na krewetki to chyba nie ma znaczenia?? moge to zjesc? :p mam nadzieje :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zobacz co napisalam u mavika w tym temacie.
POczytaj i zrob jak uwazasz bo to co mowie to jest tylko jeden punkt widzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ok, rozumiem, ze to jest jeden z punktow widzenia, ale si epogubilam
wg tej teorii ktorej Tyjestes zwolenniczka powinnam ile brac tej witaminy? moglabys mi to napisac w kroplach....:/ przepraszam, ale sie zakrecilam z tymi jednostkami.

a te watrobki ryne to tluste ze ho ho :P

znalazlam cos takiego :
Pasztet z wątróbek rybnych kcal408 b12,9 t39,6

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2011-01-25 17:51:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tam u Mecorli masz zalecenia na dole tak na prawde zalezy to od ilosci jaka masz we krwi czasami trzeba znacznie wiecej, ale nawet zgodnie z RDA 2000IU jest bezpieczne

No tluste ale fajne, z cebulk ataka salatka, mniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ok, tylko ja probuje sie doliczyc ile to ma byc kropli
wyszlo mi ze 2000IU, to by bylo nie cale 3 i pol kropli
dobrze??
to powiedzmy bralabym 3 krople...??
dobra kumam juz, dopiero zatrybilam ze IU i j.m. to jest to samo
czyli jesli 1 ml to 34 krople
i 20 000 j.m/ml

to bedzie tak jak wyliczylam juz wczesniej 3.4 kropli
wystarczy jak bede 3 krople zazywala?


Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2011-01-25 18:24:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na sztandze:)

Następny temat

plan treningowy - prosze o ocene

WHEY premium