SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dnos/dziennik 15-10-5 by Wodyn

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widziałem tamte, nowe chcemy.
Plus filmiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4807
Kurde elegancko ten dziennik prowadzisz.Sog jak wejdzie ;)
Powodzonka bede zaglądał
Aaa no i Ty tez mozesz czasem do mnie wpaść.Pozdro

"Żeby zwycięzyc trzeba byc jednoczesnie Lwem jak i Lisem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Zalalo cie czy jak ze nic nie piszesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
ano wlasnie
czemu tu taka cisza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6877
Kurde, a jak naprawdę go zalało to trochę lipa Wampir.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Żal. Miejmy nadzieje ze nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 587 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25277
Witam. Dawno mnie tu nie było, ponieważ rzadko kiedy mam teraz dostęp do kompa. O zalanie się nie boje bo koło mnie nie ma co wylać.

Mam jednak trochę inny problem teraz, który pokrzyżował mi plany byłem u ortopedy i mam skoliozę I stopnia. W sumie to potwierdził on tylko moje przypuszczenia ale nic więcej nie powiedział. Wizytę u fizjoterapeuty mam dopiero na 26 lipca i dlatego tutaj chciałbym poszukać pomocy.

Cały czas ćwiczę fbw Wodyna ale to chyba nie jest najlepsze dla moich pleców. Dlatego 2 dni temu przerwałem treningi i nie wiem co teraz robić. Nie chciałbym rezygnować z siłowni ale nie chce też pogorszyć swojej sytuacji. Wiem też, że sporo osób na tym forum miało podobny problem ćwiczą dalej, a nawet wyprostowali swoje plecy. Prosiłbym o jakieś rady, sugestie bo 50cm w łapie samo się nie zrobi

http://www.sfd.pl/dnos/Dziennik-t575194.html - mój pierwszy dziennik. Zapraszam wszystkich:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6877
To już chyba lepsza powódź niż skolioza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
IMO nie cwicz poki nie wyjasnisz. Bo teraz moze byc ok a za pare lat jeszcze skonczysz zle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 587 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25277
No skolioza to dla mnie spory policzek ale co nas nie zabije to nas wzmocni.

Czegoś takiego jak koniec z ćwiczeniami to nawet nie biorę pod uwagę, ponieważ to właśnie fakt iż nic nie robiłem spowodował skoliozę. Teraz muszę wzmocnić mięśnie tylko chciałbym, żeby ktoś mi trochę w tym pomógł. Nakierował, powiedział co mam robić, a później już tylko będzie z górki

http://www.sfd.pl/dnos/Dziennik-t575194.html - mój pierwszy dziennik. Zapraszam wszystkich:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na kklatke bez wyciskania <?>

Następny temat

TRENING NOGI - MASA ???

WHEY premium