SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dnos/dziennik 15-10-5 by Wodyn

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
maja byc wypiski.


Wampir - zwaz se jajo bez skorupki i ze skorupka i zobacz ile ona wazy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Masz rację różnica 2g jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29541
Dawaj wypiski, ja na początku wodynowego FBW też miałem śmieszne ciężary. Nie ma się czym przejmować.

TEST-RYWALIZACJA NA SUPLACH IRON HORSE GOLDEN LION
http://www.sfd.pl/-t675369-s45.html#post2
ODWIEDŹ DZIENNIK - ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/-t537506-s43.html#post5 - podsumowanie, nowe foty.
Nowe podsumowanie s. 63!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Adzik pomożesz mi splita 2x/tydzień ułożyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Masz w jego podpisie link z przykładowymi planami, weź ogarnij fazę dzieciak, bo zamęt siejesz na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
ja tez mialem smiensze ciezary
a teraz nadal sa smieszne, ale troche mniej


Wampir - w moim podpisie masz gotowego splita np
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Adzik bez przesady - jeśli twoje są śmieszne to inni by w ogóle się nie pokazywali lepiej:P - ten gotowiec troszkę zmieniłem i umieściłem w swoim dzienniku, fajnie jakbyś zerknął fachowym okiem.
Do Dnosa - genialny postęp, pozazdrościć tylko. Powodzenia w dążeniu do celu, na pewno będę wpadał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 587 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25277
No to mnie podbudowaliście chłopaki Wypiska będzie dziś wieczorem albo jutro rano jak tak. Nawet nie myślałem, że tyle osób odwiedza mój dziennik

Wampirate Jak chcesz możesz też spróbować splita, którym ja jechałem. Zdjęcie z treningiem jest na 3 stronie mojego dziennika. Trening mający na celu poprawienie gęstości umięśnienia i priorytetem są plecy bo robisz je 2x w tygodniu, więc chyba to co Cię interesuje

http://www.sfd.pl/dnos/Dziennik-t575194.html - mój pierwszy dziennik. Zapraszam wszystkich:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10672 Napisanych postów 30012 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609970
dnos no to czekamy na wpiski i rezultaty treninguna początku są małe cięzary ale poczekaj aż sie rozkreci plan to zobaczysz jak bedzie

p.s duzo ludzi na pewno zaglada tylko nie wszyscy sie za kazdym razem wpisuja tak jak ja np
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 587 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25277
Dzień 1 24.04.2010

Trening 1 Zestaw 15A
1.wyciskanie leżąc 20kg*15
2.wyciskanie szeroko od czubka 10kg*15
3.podciąganie na drążku 10p/8p/7p
4.francuskie wyciskanie (czacho łamacze) 7kg*15
5.uginanie ramion 10kg*15

Komentarz
1.Lekko ale robiłem tak wolno, że czuje dzisiaj klatkę
2.Lekko. Pierwszy raz w życiu robiłem to ćwiczenie i też wszystko bardzo wolno.
3.Ciężko. Nie daje rady podciągnąć się tyle razy ile zakłada trening ale już nie długo będę miał wyciąg więc zamienię te ćwiczenie.
4.Lekko i bardzo wolno. Też dopiero pierwszy raz robiłem to ćwiczenie.
5.Lekko i bardzo wolno.

Wszystkie ćwiczenia jak widać starałem się wykonywać jak najwolniej się dało. Na bicepsa brałem więcej ale robiąc dobrze technicznie czuje, że stymulują moje mięśnie A 15 powtórzeń to wcale nie tak mało jak mi się wydawało.

Dieta
1.owsiane na mleku, włoskie, 3 jaja, oliwa
2.makaron durum, cyc, oliwa, warzywa
3.ryż brązowy, cyc, warzywa
4.ryż biały, cyc,
5.chleb żytni, masło, serek wiejski, oliwa, warzywa
6.4 jaja, włoskie

http://www.sfd.pl/dnos/Dziennik-t575194.html - mój pierwszy dziennik. Zapraszam wszystkich:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na kklatke bez wyciskania <?>

Następny temat

TRENING NOGI - MASA ???

WHEY premium