SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Qcu123 i jego walka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 58594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7177
czyli takie suple to brac z olimpa. Z poniedzialkiem popatrze za wapniem i magnezem, a jutro dam znac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7177
Kupiłem sobie ten magnez z olimpa, wapnia u mnie nigdzie nie ma :o. Na opakowaniu napisane jest żeby dawkować 1/dziennie i tego bym się trzymał i obserwował zmiany. Jeszcze jakbys mógł mi powiedzieć z tymi suplami to jest tak że powinno się brac cały czas czy robić jakieś przerwy, chodzi mi też o omege.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Jeśli chodzi o Gold omege 3 czy magnez możesz suplementować stale

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7177
okej to od jutra po sniadaniu bede dawal 1 kaps magnezu + 2 kaps omegi3 jak dotychczas, bedzie git?

teraz w niedziele mialem na wadze 99kg, mysle ze w tym tygodniu juz dam jakas fote do sprawdzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
omega do kolacji proponuje
magnez możesz śmiało dawać 2

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7177
kiedyś pisałeś do śniadania to tak dawałem, a jak można spytać czemu lepiej do kolacji? btw. na kolacje piję też lniany nie będzie sie to jakoś gryzło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie będzie się w żaden sposób gryzło ostatnio natrafiłem na jakąś publikacje lub wiarygodny art nie znajde go teraz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7177
Okej to już wiem jak z magnezem i o3, jeszcze ten wapń. Teraz cały czas te skorupki zmielone dodaje do diety, ale nie wiem czy to w ogóle coś daje. Da się jakoś rozpoznać niedobory wapnia w organizmie? W ostateczności zamówił bym sobie wapń z allegro.

Dzisiaj na wadze już 100kg, obwody praktycznie tak samo, klatka 0,5cm więcej i pas 1cm także chyba będę musiał wrócić do mojego starego treningu z nogami i nie przejmować się tym żylakiem ;<. Jak mi sie uda dziś porobić foty to wrzuce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
może inaczej jakich spektakularnych działań spodziewasz się po wapniu?
czekam na fory
chela calcium mo0żesz kupić

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7177
smpa miałbym takie pytanko,

załóżmy, że jak startowałem z dietą miałem 2,4g białka na kg/mc co dawało około 220g. aktualnie mam 100kg co daje 2,2g białka na kg/mc powiedz mi czy powinienem to zwiekszyć do 2,4g czy niekoniecznie? Pytam się, bo przebudowałem dietę na 5 posiłków. Jest teraz schludniejsza i mniej czasochłonna, a zarazem smaczniejsza w odróżnieniu do wcześniejszej, która mi się już trochę znudziła. Dam też do sprawdzenia żebyś zobaczył czy nie ma błędów, jeszcze muszę sprawdzić wit. i min. i policzyć tłuszcze, a tak poza tym na moje oko chyba jest git:



jeszcze nie dałem fot, ale jakoś nie mogę znaleźć czasu na to;/ postaram się na dniach wrzucić

pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta do oceny i podpowiedzi

Następny temat

Brzuch a sucha masa

WHEY premium