SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Qcu123 i jego walka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 58605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7177
aha jeszcze takie jedno pytanie, co bys polecil do robienia poza dom, co sam stosujesz, jakies ciastka owsiane? wiadomo, ze teraz sie wiecej poza domem siedzi, jakies baseny czy tego tupy sprawy, a ja po 4h bez zarcia umieram ;) jak masz jakies patenty na cos szybkiego to sie podziel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wtedy raczej wybieram co tam jest owoce itp nie dbam aż tak o to zalezy jaka dostępnośc pożywienia

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7177
nie pisalem wagi w tamtym tygodniu, bo troche przyleciałem z dietą w ciula, ale mam pomiary z wczoraj,

po 2 tyg.

waga -1,9kg
pas -2cm
biodra -1cm
uda -1cm
klata -1cm
łydy poszły do góry 0,5cm
i łapy tak samo

trochę dużo wagi schodzi, ale nic nie zmieniam, wczoraj się wybrałem na wodę na rowerku i tak się zjarałem, że dziś sobie jeszcze przerwe od trenu zrobiłem i pocisnę od jutra. Zrobiłem sobie ciastka owsiane, ale na mące pełnoziarnistej pszennej z otrebami owsianymi troche cukrów prostych jak miód, rodzynki i słonecznika, orzechów, nie powinno cos takiego przeszkodzic raczej w redukcji co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie zmieniaj nie obniżaj czasem
nie przeszkodzi raz na jakiś czas wskazane

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7177
smpa, cynk sie oplaca wlaczyc do diety? ma to jakies potwierdzone dzialanie? samego cynku z olimpa nie widzialem, ale jest mza z tym ze magnez z b6 juz wrzucam, ale tam pisza ze cynk ma jakis wplyw na mase miesniowa jest to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
chela cynk jest sam ale jeśli jesz odpowiednio daj se spokój

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7177
dietę mam rozpisaną i się jej trzymam. Dawno nie patrzyłem w witaminy, bo nie bardzo wiem jak to zliczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7177
smpa na dniach bede bral suple i tak przegladam i jest jakas omega gold plus tylko jest to 9zl na paczce drozsze, opłaca się w to inwestować?

i magnez tez jest jeszcze jakis forte w kapsach jest wiecej magnezu niz w tym 555, ale mniej b6, który bedzie lepszy?

a takie rzeczy jak guarana załóżmy przed treningowo mają jakiś wpływ na jakość treningu?

Zmieniony przez - Qcu123 w dniu 2012-06-30 11:17:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
plus ma astaksantynę i fosfolipidy ja jednak wziałbym sportową
mgb6 forte bierz opłaca się
z guarana daj se spokój

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7177
w niedziele na wadze 0,5 kg mniej jakos 98 kg niecale. cardio cisne 30min po treningu i 40min w dnt, postaram sie foty dac na dniach, ale mysle, ze jeszcze z tydzien czy dwa maks i wystarczy tej redukcji, ale sam ocenisz. Zastanawiam sie czy na nowa mase nie zalozyc sobie dziennika treningowego moze chopaki by co pomogli ;)

aha jak bede dodawal keczup dwa razy dziennie do posilku to taka optymalna ilosc czy za duzo?

Zmieniony przez - Qcu123 w dniu 2012-07-04 21:55:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta do oceny i podpowiedzi

Następny temat

Brzuch a sucha masa

WHEY premium