SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Qcu123 i jego walka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 58606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7177
Dzisiaj postanowiłem iść pierwszy raz coś pobiegać zobaczę jak będzie, na pierwszy raz zrobie z 20 minut, i tak jak się nie obsram po 5 to będzie dobrze :). Teraz miałbym kilka pytań co do tych aerobów, bo do teraz starałem się być te 2 razy w tyg. na basenie i pływać przez te 30minut i coś z pasa schodziło z tym, że nie zawsze dało się być 2 razy w tyg. i tak trochę się opyerdalałem. Teraz chcę zredukować ten tłuszcz, bo trochę tego jeszcze jest i zacząć masować, bo chudy patyk jestem przy wadze poniżej 100. Chciałbym żebyście mi odpowiedzieli na te pytanka:

1. Kiedy najlepiej robić aeroby? Ponoć od razu po treningu idzie szybciej spalić tłuszcz, prawda to? Też czytałem, że z aerobami jest najlepiej rano na czczo, a jeżeli nie ma takiej opcji, to tak jak przed treningiem, zjeść pełnowartościowy posiłek odczekać z 2h i iść robić aeroby?
2. Lepiej je dawać w dzień treningowy czy zacząć pierw od DNT?
3. Jak to jest ze zmniejszaniem kaloryczności, jak waga i obwody stoją to lepiej zwiększyć aktywność czy ciąć kcal?
4. Da się jakość zmierzyć w łatwy sposób w miarę dokładnie tętno? z tego wzoru wychodzi mi 199-40% czyli tak około ~120.
5. I kiedy dodać takie rzeczy jak interwały?

jeszcze jedna rzecz, ale niezwiązana z tym.

smpa co sądzisz o serze pleśniowym? jest na to miejsce od czasu do czasu w diecie?

Zmieniony przez - Qcu123 w dniu 2012-05-01 16:18:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
1 wtedy kiedy możesz je wykonać solidnie i nie spieszyć sie
2 w dnt
3jeśli możesz zawsze akt
4tak zegarek ok 100zł sigma
5 zamiennie z aero

ser pleśniowy od czasu do czasu na pewno nie jako stały el diety

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7177
okej to teraz jak zjem, odpocznę i pójdę pobiegać, zobaczę co z tego wyjdzie. Biegać powoli truchtem jeżeli nie mam sprzętu do mierzenia tętna?

i jeszcze jedna sprawa, na basenie powoli pływać mi ciężko, teraz robiłem, tak że 3 razy w tą i z powrotem pływałem chwila przerwy i znów tak samo, ale jeżeli chodzi o stały wysiłek w jednym tempie to taka opcja chyba odpada hm?


Zmieniony przez - Qcu123 w dniu 2012-05-01 17:34:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zmierzysz ręką a najlepiej wsłuch** sie w oddech

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7177
byłem we wtorek pobiegać i jak na pierwszy raz całkiem okej. Dałem radę 20 min. takim spokojnym tempem, ale czy więcej bym przebiegł to nie wiem :) lipną mam tą kondycję. Teraz będę robił w tygodniu 2x bieg po 20min i sobota basen z 30min jak waga/obwody staną w miejscu to zwiększe bieganie/basen, a nie będę ciął kcal.

powiedz mi smpa jak z posiłkiem po aerobach? Normlany pełnowartościowy czy jakieś węgle przed? i po jakim czasie go jeść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tak normalny posiłek możesz uciąć troszkę ww

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7177
to zaraz też idę pobiegać, jak wrócę do domu to zrobię posiłek i zjem do godziny po aerobach powinno być ok?

ciąć węgle w tym posiłku po aerobach? Bo teraz tak ustawiłem jak na trening, ogólnie mam 130 makaron/110 ryżu/aeroby/120 ryżu tak mam też w dni treningowe. Da coś jak w dni nietreningowe po aerobach wyrzucę jakąś ilość ww?

tak zastanawiałem się czy aby nie założyć dziennika, ale nie wiem czy dałbym radę go systematycznie prowadzić i się w to mega zaangażować..

No, dziś też ładnie 20min zrobiłem, masakra na treningach się praktycznie w ogóle nie pocę, a tutaj sama koszulka i się ze mnie leje. Po aerobach wrzuciłem ziemniaki i wołowinkę z orzechami. Chciałbym zredukować te sadło tak do momentu żeby mógł robić kolejną masę, bo mi nawet na rzeźbie nie zależy :)

Zmieniony przez - Qcu123 w dniu 2012-05-03 20:49:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Qcu123 sorry ale nie ogranim Twoich danych wiec za każdym razem przydało by sie byś przypomniał

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7177
heh :) powiedz jakie info byś potrzebował to podam, nie ma problem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta do oceny i podpowiedzi

Następny temat

Brzuch a sucha masa

WHEY premium