SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT WojtekA4 - finisz redu, teraz siła, masa i kondycja

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Też jestem ciekawy jak to wyjdzie, bo widać, że naprawdę się starasz
Może uchylisz rąbka tajemnicy jak tam pomiary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
korekkom póki co to ja mam argument, żeby Martę zatrzymywać ;) Tętno :) Ona spokojnie by tą trasę przebiegła, natomiast dla mnie to jest jeszcze nierealne :) Ale już widzę postępy :D Napój od Asterixa to w przypadku wycieczek pod JG może być tylko jeden: wino mszalne :D

Marcel, odpowiem jak tylko dojadę do firmy, a podsumowanie już za tydzień :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
kalikstat - powiem tyle, idzie planowo, założenie jest takie, żeby zrzucać fat a jednocześnie starać się zadbać o to co zostało z masy mięśniowej z przed lat x :) Jeden wynik to pas na wysokości pępka. Było 121 jest 114 ;) Reszta w szczegółowej analizie na koniec miesiąca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1613
pieknie idzie, graty czekam na inne wyniki, ale juz widac ze bedzie chudo )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Dzięki T@dzik. Mimo że rzeczywiście jest progres, to w dalszym ciągu jestem jedną wielką masą tłuszczu :) Myślę, że za około rok, kiedy zrobię roczne podsumowanie będzie chudo :) Cel to 10% bf. A potem masa. Zakładamy taki niski bf przed budowaniem masy, bo mam skłonności do powracającego otłuszczenia, więc lepiej najpierw wyciąć co się da, a potem z głową podziałać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
BF 10% to już jest ostra walka końcówce

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Kuba, zdaje sobie z tego sprawę, ale jeśli efekt ma być na długi czas to myślę, że stać mnie na to, żeby mocno się poświęcić. Oczywiście musimy działać rozsądnie, bez szybkiego tempa redukcji, bo nie chce mieć problemów z wiszącą skórą. I tak mam już całą masę rozstępów. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Mam do Was techniczne pytanie, w jaki sposób prowadzicie zapiski z treningów? Macie do tego jakieś programy które moglibyście polecić, czy excel i tworzenie arkuszy zgodnie z potrzebami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Jeżeli chodzi o biegania to wrzucam to do endomondo (i aktulane dane do dziennika).
W przypadku siłowni to wg mnie sprawdza się pisanie treningu pod treningiem (tzn. obciążenia i powtórzeń z danego ćwiczenia) - wtedy widać progres. Ostatnio wrzucam to przy okazji do endomondo też. I oczywiście do dziennika.

Excel też dobra opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 3897 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76176
Ja mam formatki w MS Excel (do wyników siłowych) i w MS Word do opisówki. Oprócz tego używam takiego pliku (kiedyś to się nazywało Vitalmax) w Excelu do monitorowania bilansu. Dużo szybciej i wygodniej mi się w tym operuje niż w internetowych kalkulatorach

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i trening do oceny - redukcja

Następny temat

A L K O H O L - A L E CZY N A ZDROWIE?!

WHEY premium