SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Iron Horse 2022 - siła, szybkość, wytrzymałość wg Viki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3363 Napisanych postów 4362 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108285
Gratulacje! Fajnie ze sie zalapalas

A za co ta uwaga? Ciekawa jestem za co teraz daja uwagi


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2022-10-04 18:28:38
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7298 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Jak za co uwaga pewnie się spocił na wychowaniu fizycznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607813
Madzia puchar XRun to był jeden z moich celów na ten sezon

A uwaga... no cóż, rozrabiają z kolegą i miarka się przebrała Jeden i drugi dostał. Kolega za to, że wyrwał Młodemu z ręki kabanosa i zjadł a Młody w odwecie zabrał mu mus owocowy i go ochlapał, jak sam powiedział nie chciał marnować swojego musu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3363 Napisanych postów 4362 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108285
Kurde, ze tez paniom chce sie uwagi za takie bzdury pisac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607813
Madzia myślę, że po prostu miarka się przebrała bo oni ciągle gadają na lekcji, często rozrabiają i po prostu kolejny wybryk skończył się uwagą (wcześniej zrzucili jakaś mapę ). I w sumie zgadzam się z tym, że jednak nie powinno się komuś brudzić ubrania musem, nawet w nerwach Szkoła ma swoje zasady i powinno się ich przestrzegać. Jakby wszyscy zaczęli sobie jedzenie zabierać i w siebie rzucać to byłby chaos Ja wiem co oni potrafią robić jak przychodzi jeden do drugiego do domu. Godzina spokoju a później armageddon, cały dom potrafią roznieść. Może się trochę opamiętają po tej uwadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12192 Napisanych postów 22033 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627581
Moc sprawcza uwag zdecydowanie przeceniasz. Doświadczenie życiowe przeze mnie przemawia - bardziej ja się przejmowałam niż te moje lotry…
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3363 Napisanych postów 4362 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108285
Nie o to chodzi ze to ok takie zachowanie, ale dzieciaki w takim wieku robia caly czas takie i podobne glupoty, pisanie do rodzicow ze syn zabral koledze kabanosa albo oblal musem, albo ze zrzucili mape, no nie znam szerszego kontekstu tez, ale ttoche smieszne i nie wierze ze pomoze, wlasnie pamietam z Polski czeste uwagi za p******y, zeby rodzice ze wszystkiego pania i szkole wyreczyli, a taka uwaga da opamietanie na tyfzien moze. Ale moze juz do norweskiej szkoly jestem przyzwyczajona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3363 Napisanych postów 4362 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108285
Paatik
Moc sprawcza uwag zdecydowanie przeceniasz. Doświadczenie życiowe przeze mnie przemawia - bardziej ja się przejmowałam niż te moje lotry…

A widzisz, a u mnie pewnie byloby odwrotnie, ja bym olala i stwierdzila ze co za p******y, hehe, a moja corka pewnie by sie teoche przejela ale tacy uczniowie jak moja corka to taczej takich uwag nie dostaja, bo ona jest dosc delikatna i z tych grzecznych
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607813
Paatik mówisz że nie zadziała? Może chociaż na chwilę pomoże
Ja na razie się nie przejmuje.



5.10 środa

Trening podzielony na dwie części a i tak ledwo się wyrobiłam. Jakbym robiła osobno przeszkodowy na sali a nogi w domu (czyli w sumie dwa treningi) to dałabym radę. Jak mam zrobić wszystko na raz w domu to czasu brakuje, dlatego trzeba inaczej to rozplanować. Trening chwytu zajmuje jednak sporo czasu, nogi na schodach drugie tyle a i tak robiłam okrojony trening wprowadzający żeby nie przeginać na początek (mniejsza objętość). Z pełnym treningiem nie zdążę. Szczególnie że nie bardzo mogę biegać po schodach wieczorem czy ćwiczyć przeszkody bo wtedy więcej ludzi, większy ruch i ciężko się skupić. Lubię mieć spokój podczas ćwiczeń Dlatego muszę przełożyć siłę na schodach na inny dzień a OCR połączyć z ćwiczeniami na nogi, które mogę robić w domu o każdej porze, coś jak ten rdl robiony rano.

Rano:
1. RDL 6/6/12/12/20
55kgx6 /55kgx6 /45kgx12 /45kgx12 /35kgx20

2. Monster walk
2x20

I w sumie na tym mogłabym skończyć, bo mi się nogi po tym RDL trzęsły trochę przegiełam z ciężarem, zamiast zacząć z zapasem po takiej przerwie to naładowałam ciężaru jak głupia i ledwo zrobiłam


Po południu:
Cześć OCR
1. Kołkownica 3x
2. Kipping na drążku 3x
3. Przejścia kulki-drążek 3x
4. Zwis na nunczakach, w zwisie 3x wznosy nóg 3p + wznosy kolan 10p

Trochę ręce zmęczone, odciski się porobiły i ładnie weszło w plecy bo mam większe zakwasy niż po podciągniu






Siła na schodach:
1. 3x skip a
2. 3x skip c
3. 3x wbieg co 2 schody + szybki zbieg
4. 3x wbieg co 3 schody
5. 3x skoki w podporze
6. 3x skoki obunóż
7. Mountain climber 20x na nogę + wbieg co 2 schody

Ostatnie 3 ćwiczenia z tego filmiku





Tym razem tylko dwa piętra, zaskoczyło mnie to że na jednym z pięter pies szczekał a nie kojarzę żeby tam jakiś pies był, nigdy nie widziałam. Trochę mnie to denerwowało. Na następnym treningu napewno większą objętość, część ćwiczeń z obciążeniem. Ten trening był taki rozpoznawczy na próbę. Między seriami przerwa tylko podczas spokojnego schodzenia w dół, między ćwiczeniami 60 sek. W 3 ćwiczeniu było szybko na dół, przerwa tylko 15-20 sekund pomiędzy seriami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12134 Napisanych postów 30546 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131038
Ciężkie te treningi!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Iron Horse 2022 - Czysta siła wg Mikołaj Dach-Ciężarowiec

Następny temat

Test Iron Horse 2022 - czysta masa wg rutkow

WHEY premium