SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Iron Horse 2022 - siła, szybkość, wytrzymałość wg Viki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Ja mam suunto 5 a mąż ma 9 i oboje jesteśmy zadowoleni. Tylko no właśnie my ich używamy do liczenia kroków czy jak raz na jakiś czas pójdziemy pobiegać. Dobrze, że w przypadku liczników rowerowych nie ma takich problemów. Niezawodne wahoo i wszystko działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3363 Napisanych postów 4362 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108285
Ja uzywam tylko jakas opaske xiaomi starszej generacji, uzywam tylko do liczenia krokow, nic poza tym nie mierze i nie sprzwdzam. No czasem jeszcze zakladam miernik tetna naklatkowy polara na cardio jak robie na zewnatrz. W takim przypadku az szkoda wydawac kase na zegarek tzw sportowy.
Ale u Viki to inna bajka, u ciebie Viki to jednak must have.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607813
Madzia tylko mnie właśnie denerwuje, że chcąc dobry zegarek sportowy muszę dopłacić drugie tyle za zbędne bajery. Np. Garmin fr 945 - całkiem fajny sportowy zegarek ale ma też płatności zegarkiem i inne niepotrzebne rzeczy i szkoda mi tyle płacić za rzeczy z których nie skorzystam. Gdyby była wersja tańsza bez bajerów to bym wzięła. Ale te tańsze Garminy mają też okrojone funkcje sportowe, często kosztem bajerów. Dlatego szukam czegoś innego, coś jak ma Nadinka. Te Corosy wyglądają zachęcająco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607813
Chwilowy niedoczas...

Wczoraj krótki trening na palcu z drążkami, zupełnie bez mocy, nawet 3 kapsułki Iron Rush nie pomogły. Do tego od rana ból głowy.
Po południu miska się rozjechała przez brak czasu - utknęłam w kuchni lepiąc torty ceny tortów teraz są kosmicznej, dlatego stwierdziłam że wolę sama zrobić. Wieczorem okazało się, że prawdopodobnie ten brak mocy to przez @ - trochę niespodziewanie bo o kilka dni wcześniej.


Dziś z samego rana krótki bieg po asfalcie, trochę w górę i w dół. O 6.30 byłam już z powrotem w domu Później krótka wizyta na działce i znowu lepię torty chciałam jeszcze zrobić krótki trening - podchwyt z ciężarem, ale nie wiem czy zdążę, do tego łeb boli i od rana rozjechana miska bo nie mam czasu nic zrobić i zjeść. Oby jakoś weekend przetrwać i będzie lepiej.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607813
Podciagnia nie udało się zrobić, ale przynajmniej torty skończyłam i nie będę siedzieć po nocy

W tym roku akurat dla strasznego tort był z tych łatwiejszych a młodsza nie ma jeszcze wymagań









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12192 Napisanych postów 22033 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627581
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607813
Paatik jesteśmy na etapie Minecrafta - Creeper, Enderman, tnt sama nie ogarniam ale Młody mnie regularnie uświadamia









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Mój syn też miał tort Minecrafta ze dwa razy.
Fajna ta gra, na tle całej reszty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73503
A ja ogarniam świetnie Ci wyszło Viki

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3363 Napisanych postów 4362 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108285
No rzeczywiscie sie narobilas, fajnie wyszlo a kiedy impreza? Jakas wieksza?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Iron Horse 2022 - Czysta siła wg Mikołaj Dach-Ciężarowiec

Następny temat

Test Iron Horse 2022 - czysta masa wg rutkow

WHEY premium