SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tactical Mohawk - kącik Specjal'sa

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
Swoją drogą jeszcze co do treningów, większość czasu uskuteczniam metodę, którą zasłyszałem od byłego operatora G-Unit - biegać! Biegać i jeszcze raz biegać! Biegać na przystanek, biegać z domu do samochodu, biegać do sklepu. Biegać 200m z jednego sklepu do drugiego. Wygląda komicznie, ale o dziwo działa. Aczkolwiek z tego co sam zauważyłem (bo z reguły na codzień mam przy sobie 30l plecak ważący ok 10kg) mocno uderza to po kolanach. Dlatego mam od tego krótką przerwę, bo zaczęły boleć (a też butów biegowych na codzień nie noszę, lecz Meindl DesertFox oraz Bates Delta).
Ale jest to ciekawa forma ćwiczeń. Czasami w ciągu dnia można zrobić dodatkowe 2km biegiem.
Wg mnie zwariowana metoda i bywa kontuzjogenna (przynajmniej tak mi się wydaje) ale powiew świeżości się przydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
:) znam ta metodę, znam tez takich którzy kiedy jest okazja dygają pompki, nie czekają na trening tak samo z podciąganiem :)

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2362
Wasze rozkminki na temat treningu nie maja konca wiec dla chcacych dalej kombinowac polecam http://m.

Zolnierze nie gina , trafiaja do piekla aby sie przegrupowac...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
;)

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2362
Panowie po raz ostatni wypowiem się na temat treningu. Wasza bazą są silne i wytrzymale mięśnie nóg -budujemy je robiąc przysiady, wkroki oraz biegi , podbiegi itp.Kolejno jest core mięśnie brzucha , nie chodzi mi o to czy jest krata lecz o sile miesni brzucha oraz ich wytrzymalosc.Najlepiej sprawdzają sie ćwiczenia takie jak allahy, wznosy wszelkiego rodzoaju, skręto skłony i skłonn.Pleca , zaraz po nogach 2 najwieksza partia mięśniowa ciała. Martwy ciag oraz podciaganie , klata -wyciskanie plasko oraz dipsy, obrecz barkowa , military press , wznosy bokiem. Plywajcie biegajcie ino z umiarem.cialo musi odpoczac, robcie 1 lub 2 dni wolnego w tyg.

Zolnierze nie gina , trafiaja do piekla aby sie przegrupowac...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 353 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18912
Przy okazji "power drzemek" cieszę się, że mogłem podrzucić ciekawy patent - na mnie działa, spoko sprawa, szczególnie jak nie ma czasu w ciągu dnia, albo krótko spaliście w nocy.

Kiedyś stosowałem kąpiele w solance(sól bocheńska) - raz w tygodniu, ostatnio sobie o nich zapomniałem,chyba wytestuje nową sól firmy SALCO 50 zł za 5kg.

I dont stop when im tired
I stop when im done!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 751
Podstawą we wszystkich ćwiczeniach zawsze będzie "złota" czwórka

Podciąganie nachwytem
Dipsy
Martwy Ciąg
Przysiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
Jak tam dzisiaj minął treningowy dzień, panowie?
Ja mimo że od południa nie zrobiłem żadnego podciągnięcia - nie jestem w stanie utrzymać 2kg półki w rękach bo plecy (i uda) płoną żywym ogniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 570
a Zniw u mnie trening bardzo dobrze, były biegowe interwały i podciąganie na drążku ale także sporo alkoholu wieczorem.. a jutro martwy ciąg, przysiady i brzuszki czytaj siłka.

"Pan Bóg nie lubi tchórzy"
~~
Θάνατος πριν την ατίμωση
~~
"Jaki jest sens życia na tym świecie, jeśli nawet nie spróbujesz zrobić czegoś niesamowitego?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
Dobry temat poruszyłeś - jak u was wygląda temat z alkoholem i innymi używkami?

Osobiście raz na jakiś czas dobrym piwem nie wzgardzę, a i zdarza się że raz na dłuższy czas przy odpowiedniej okazji w dużym gronie otwiera się butelkę whiskey... albo i trzy butelki... aczkolwiek ograniczam jak mogę.
Z drugiej strony - jestem nietypowym palaczem - palę tytoń w fajce tradycyjnej, średnio raz na dwa tygodnie. Aczkolwiek nigdy nie truję się w ten sposób przed albo po treningu.

Jak z tym tematem wygląda u operatorów jednostek specjalnych?





Zmieniony przez - Zniw w dniu 2014-04-26 16:35:30

Zmieniony przez - Zniw w dniu 2014-04-26 16:36:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METAMORFOZA vol 2 KOBIETY - DZIENNIK MONI

Następny temat

Witam

WHEY premium