SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tactical Mohawk - kącik Specjal'sa

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
Wawciuuu zadajesz pytania, na które już znajdziesz tu odpowiedzi. Jeżeli chcesz przejść eSkę to musisz być wszechstronny. To że umiesz wycisnąć 100kg nie oznacza, że zrobisz też 100 pompek z plecakiem o ile instruktor sobie tego zażyczy. W drugą stronę 100 pompek może okazać się niczym, jeżeli wyciskać trzeba ponton wypełniony wodą (tak apropo HellWeek'u Sealsów). 170 stron wątku i co najmniej połowa o samych treningach :) A co do sportów walki - na pewno się przydadzą, tak samo jak wola walki i samo podejście. Ale to że wytrzymujesz 10minut w ringu nie oznacza, że przebiegniesz 42km marszobieg z plecakiem przy małej ilości snu i pożywienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 336
Zniw wiem, ze połowa stron jest tutaj o treningu, jednak ja nie pytam o trening, a o plusy i minusy różnej aktywności, bo wiadomo, jeden łatwiej nabierze siły, drugi wytrzymałosci, jednak jak jest do wyboru, to lepiej wiedzieć nad czym mocniej, a nad czym lżej trenować. stąd moje pytania, dodatkowo nie da sie spamiętać każdego pytania i każdej odpowiedzi, gdzie temat już pare miesięcy istnieje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
Masz tu pełno odpowiedzi, które z każdym krokiem powinny rozszerzyć Twoją wiedzę w tym temacie. A co za tym idzie powinieneś wiedzieć, że aspekt siłowy jest mniej istotny niż wytrzymałość mięśni zarówno tlenowa jak i beztlenowa. Bardziej prawdopodobne jest, że będziesz machał pompki, niż wyciskał sztangę. Odnosząc się oczywiście do samej selekcji.

A co do słabego sprzętu. Jednostki są od wielu lat, kiedyś nie było tak dobrego sprzętu. Polecam przeczytać "Moich 13 lat w JW Grom" oraz "Ostatni Samuraj" o gen. Petelickim. Tam było wiele historii o tym jak chłopaki szli eSkę w desantach, pałatkach i tak dalej. :) Impossible is nothing.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 104
No chcąc nie chcąc moja waga to jest +100. Na chwilę obecną mam buty z twardą podeszwą i tylko kawałek biegne po betonie to stawy nie narzekają, ale kto wie co będzie potem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
Na szybko polecę Ci najtańsze buty do biegania, które dostaniesz w Decathlonie za 50zł - Kalenji. Gruba mięsista podeszwa, która ze mną przeżyła jakieś 200km marszu, paręset kilometrów biegu w tym crossowego i dosyć hardcoreowy bieg dla butów jakim był Runmageddon. Niby pół środek przed kupieniem lepszych butów, a mi pozwala dbać o stawy już od pół roku.
Stawy jeżeli narzekają, to odezwą się dopiero za parę miesięcy/lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
wawciuuu
przy okazji zapytam, czy posiadając słaby sprzęt, buty itd. a mając na prawde mocny charakter, wielką motywacje jest człowiek w stanie przejść selekcję?


cały nasz sukces tkwi w naszej głowie :)

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Żniw, co do tej siły to nie bierz tego tak prostolinijnie bo jeśli ktoś ma dużą siłę to ćwiczenia z mniejszym/bez obciążeń wykonuje lekką ręką. to tak jak np na przysiad weźmiesz na raz 80kg a inny weźmie 150... porównując np wasze przysiady z obciążeniem 25kg lepiej zawsze wyjdzie ten drugi..bo ma łatwiej i ma większy zapas siły. Podczas gdy ten pierwszy robi ćwiczenie z 1/3 swojego maksa ten drugi prawie ciężaru nie czuje.
Troche zawile napisałem ale chyba wiesz o co mi chodzi? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
mad_bull
Żniw, co do tej siły to nie bierz tego tak prostolinijnie bo jeśli ktoś ma dużą siłę to ćwiczenia z mniejszym/bez obciążeń wykonuje lekką ręką. to tak jak np na przysiad weźmiesz na raz 80kg a inny weźmie 150... porównując np wasze przysiady z obciążeniem 25kg lepiej zawsze wyjdzie ten drugi..bo ma łatwiej i ma większy zapas siły. Podczas gdy ten pierwszy robi ćwiczenie z 1/3 swojego maksa ten drugi prawie ciężaru nie czuje.
Troche zawile napisałem ale chyba wiesz o co mi chodzi? ;)



lecz jak dojdzie do konkurencji ilościowej postać rzeczy może zmienić się radykalnie :)

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
i wtedy nogi są "zaskoczone" i albo pompa wykańcza albo pompa wykańcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
noooo właśnieeeeee :)

Wszystko tkwi w głowie...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METAMORFOZA vol 2 KOBIETY - DZIENNIK MONI

Następny temat

Witam

WHEY premium