SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tactical Mohawk - kącik Specjal'sa

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 107 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1692
Mam obecnie dwie koszulki termoaktywne jedna Under Armour druga Nike Pro Combat obydwie bardzo wygodne i spełniają swą rolę doskonale. A propos odzieży, dziś upolowałem spodnie trekingowe Karrimor udało mi się kupić na promocji z 70% obniżką. Jak będę w PL, to je przetestuję i dam znać jak się sprawują. Również dorwałem skarpety trekingowe od Karrimor, również zdam relację, jak się zachowują po dłuższej wędrówce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2362
W direct sport wychaczyles?Podaj model moze se je zobacze

Zolnierze nie gina , trafiaja do piekla aby sie przegrupowac...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2362
Marek , po operacji mialem nieco problemow z tym kolanem i ciezko zapierdzielam na treningach.Juz za niedlugo foty wrzuce z treningu itp pozdro

Zolnierze nie gina , trafiaja do piekla aby sie przegrupowac...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 107 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1692
Boxer87
W direct sport wychaczyles?Podaj model moze se je zobacze


Te zakupiłem, tyle, że w sklepie były przecenione na 20 funtów.

http://www.karrimor.com/karrimor-pioneer-pants-mens-441191?colcode=44119126 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 336
ja mam i w tech. heat i coldgear. posiadam rashguardy, leginsy, koszulki. jako 1 warstwa myśle, ze nic lepszego sie nie znajdzie. zastanawia mnie jak te produkty z wyzszej polki cenowej, bo kiedys myslalem, ze under jest drogi. dzis stal sie codziennoscia, a zostaja produkty przekraczajace pare razy cena undera :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2362
widzialem te ale nie byly w promocji :/ , moze uda mi sie pojechac do shirebrook do glownego magazynu , moze jutro to obczaje co maja :) .Co do termoaktywnej odziezy to chyba nic lepszego niz UA nie znajdziecie.Mialem ciuchy z dekatlonu takie sobie , potem brubeck - duzo osob polecalo ale niestety kicha sie okazala.Zainwestowalem w UA i zostane przy tej firmie.Wawciuuu jak sie sprawuje rashguard i heat?Warto zainwestowac?

Zolnierze nie gina , trafiaja do piekla aby sie przegrupowac...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 336
wiesz co, mam długi i krotki w heat. krótki to ten najnowszy sonic, a długi starszy model z logiem na piersi. sonic ciut inny materiał, bardziej delikatny, przez co możliwe, że ciut lepiej przepuszcza powietrze i szybciej schnie, jednak mniej opinający - posiadam same kompresyjne, te fittedy wydają mi się zbędne, zwlaszcza jezeli ma to byc ta 1 warstwa.
zimowy posiadam mock, ten półgolf. jego lubie najbardziej, ale w temperaturze takiej jesiennej czy na sali treningowej, to masakra dla organizmu :)
jeżeli chodzi o heat to nadają sie zarówno na mate, nie ścierają sie i nie rwą, jak i do dlugiego uzytkowania typu bieganie, czy marsze. 35km w górach z plecakiem, przy ciąglym słoncu, bez zadnego podraznienia skory, co sie mocniej spociłem po chwili był suchy. wart każdej ceny(w granicach rozsądku :D) i bałbym sie wydać 30zł mniej na produkt typu nike pro combat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 336




może kogoś zainteresuje :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METAMORFOZA vol 2 KOBIETY - DZIENNIK MONI

Następny temat

Witam

WHEY premium