SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tactical Mohawk - kącik Specjal'sa

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 248
Witam wszystkich, od dłuższego czasu sledze wszystkie wypowiedzi i tematy na forum i przyznam że jest bardzo pomocne, ciekawe i wnosi wiele do tematu wojsk specjalnych. Pozdrawiam


Zmieniony przez - maly28 w dniu 2015-02-22 20:40:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 192
Snajpera oglądaliśmy w ten weekend, zrobił na nas wielkie wrażenie...a w zasadzie przypomniał tylko te przemyślenia, które mieliśmy po przeczytaniu 2 lata temu książki Chrisa. Akurat moja opinia jest mało obiektywna, bo gościa traktuje w pewnym stopniu jako wzór do naśladowania i cholernie jest mi szkoda, że nie mogłem zobaczyć Chrisa na prezentacji książki w PL i uścisnąć mu dłoni. Po mimo, że amerykańskie podejście do wojen, zwalczania zła, bohaterów itd. jest może trochę podkolorowane, ale wydaje mi się, że wielu rzeczy od nich od ich postawy możemy się nauczyć. W książce było więcej opowiedziane z większą liczbą szczegółów...pamiętam jak czytałem o czyszczeniu Faludży skręcało mnie a moja wyobraźnia działała na najwyższych obrotach. Natomiast film pozwala zrozumieć, wiele rzeczy osobą nie związanym tak blisko z tematyką wojska czy wojny np. moja partnerka po mimo przeczytania książki, dopiero teraz pewne rzeczy zrozumiała, na czym polegało buds, jak wyglądała wojna w aglomeracji miejskiej bo dla kogoś dla kogo ten temat jest obcy, pewne zagadnienia są mało czytelne. Tak samo film pozwoli zrozumieć jak ciężki to jest "kawałek chleba" w tak gęstej zabudowie gdzie zewsząd może zaczaić się na nas kula. No i jak to wszystko się przekłada na związek, że jest to ciężki temat, potrzeba dużo wyrozumiałości, cierpliwości :D
Osobiście Snajper był dla mnie jednym z ważniejszych czynników, a na pewno jednym z pierwszych, które mnie trochę popchnęła do działania i wzięcia się za siebie. Po kilka skręceniach kolana i przekonaniu, że już nic nie jestem wart w kwestii sportu biegania czy jakiejkolwiek kariery w woju co od zawsze mnie w pewien sposób fascynowało postanowiłem powoli zacząć się ruszać. Teraz mogę śmiało stwierdzić, że możliwości regeneracji ludzkiego organizmu są nieograniczone, z dwa lata temu nie biegałem, kolano było na zasadzie patrz sie na mnie ale mnie nie dotykaj, dzisiaj nie mam prawa na nie narzekać. Najpierw dyszka, później półmaraton 3dyszki, maraton, półmaraton w wojskowych butach plecakiem po kolacji...można powiedzieć, że sam jestem zaskoczony, że poszło z tym tak łatwo, wiec nawet jak plany nie wypalą, to książki typu snajper, hell week, czerwony krąg, książki o Sławomirze Petelickim, nastrajają człowieka do pozytywnego myślenia, robienia wszystkiego na 100% i nie jęczenia, że nic się nie da zrobić, a niepewność powoduje tylko komplikacje.

Zmieniony przez - Dzixon w dniu 2015-02-23 13:50:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
jedno co na pewno można było by zaczerpnąć od amerykanów to podejścia do żołnierza i tu zostawię ...
bo Polska w tej kwestii jest MEGA betonem
do dnia aż coś walnie i wszyscy nagle nas pokochają ...

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
Zapraszamy :)

Będę tam całą sobotę :) wiec jeżeli jest ktoś kto chce się spotkać chwilę pogadać o starych polakach i nie tylko :) to gorąco zapraszam :)




Zmieniony przez - MMarek w dniu 2015-02-24 13:25:22

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292


Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 196
Czy polecacie kupować trekkingi lekko używane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
każdy ma inna stopę więc uważam, że tylko nowe

Zmieniony przez - MMarek w dniu 2015-03-02 12:41:25

Wszystko tkwi w głowie...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METAMORFOZA vol 2 KOBIETY - DZIENNIK MONI

Następny temat

Witam

WHEY premium