SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tactical Mohawk - kącik Specjal'sa

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 307414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
,

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
a co temu panu dolega? jakieś sprawy wypadkowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Migi 29 musza miec pelna obsade, pomagam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 303
http://gdyniasport.pl/aktualnosci/ratownicy-poruszyli-gdynie/

Według tego artykułu 28 maja prowadzącymi będą komandosi z Formozy.
Marek, coś Ci o tym wiadomo :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
Co do filmików - firma z korzeniami Gdyńskimi - polecam :)



Pytanie do MMarek - jak duże różnice są przy celowaniu w masce? Jak bardzo przeszkadza przy składaniu się do strzału? Akurat nigdy nie miałem okazji używać sprzętu płetwonurków, tym bardziej w połączeniu z bronią palną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 646
ja mam pytanie do Pana Marka odnośnie czy długo się czeka na przyjęcie do jednostki po skończonej selekcji i ukończeniu pozytywnie wszystkich testów psychologicznych ? (czytałem oczywiście że to może potrwać nawet kilka miesięcy, a można nawet po zakończeniu selekcji i tak się nie dostać, ale jeśli już to ile to zazwyczaj trwa) z góry dziękuje za odpowiedź

Zmieniony przez - Dawlid13 w dniu 2014-05-01 01:39:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
Takie informacje znajdziesz spokojnie w internecie. Z tego co wiem wszystko zależy od wolnych etatów w danej jednostce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
Żniw super filmik :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
No ba ;) I super ludzie. O ile służba ( a co za tym idzie finanse) pozwolą to zamierzam zacząć w przyszłym roku również z nimi na tym polu regularnie trenować. Strzelanie z Glocka i CZtki raz na miesiąc daje mało przy kwestii, że taką służbę w przyszłości pełnić będę z większym nabojem w komorze...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METAMORFOZA vol 2 KOBIETY - DZIENNIK MONI

Następny temat

Witam

WHEY premium