SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tactical Mohawk - kącik Specjal'sa

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 307276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
@noproblem - jak chcesz iść na komórkę bojową to w NILu jest posucha z tego co mi wiadomo. Jeszcze niedawno - 3 operatorów. Ale to nie jest duża jednostka...

A co do BMK, cześć Vedi :) pokażemy co potrafimy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
.

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
Swoja drogą, bo mój pokrowiec z gore waży więcej niż system dwóch śpiworów, do tego zajmuje tyle samo miejsca. Co byście polecali na bivy?
http://fjordnansen.strefamarek.allegro.pl/fjord-nansen-plachta-biwakowa-lenvik.html miałem to w rękach, świetna kwestia - rozmiar/waga, ale oddychalność... kiepska.
Jakieś propozycje z rynku turystycznego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 290
Zniw a z jakiego materiału jest wykonany tan pokrowiec od Fjorda?? Kumpel podczas selekcji miał pokrowiec gore i przy dużym deszczu miał mocno wilgotny śpiwór...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 156
Zniw
@noproblem - jak chcesz iść na komórkę bojową to w NILu jest posucha z tego co mi wiadomo. Jeszcze niedawno - 3 operatorów. Ale to nie jest duża jednostka...

A co do BMK, cześć Vedi :) pokażemy co potrafimy.


Heya Wszystkim :)
No ja mam nadzieję że nie zostanę za bardzo z tyłu - ćwiczę i ćwiczę ale kompleksy mam straszne :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2362
zniw o co ci chodzi na bivi? nad bivi trapa i wsio

Zolnierze nie gina , trafiaja do piekla aby sie przegrupowac...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
@ Boxer87 - jaki Bivybag kupić i czego używać. Sam mam demobilowego bodajże Holendra z Gore - i sprawdza się świetnie, nawet w ulewnym deszczu (fakt, że nie lało długo, więc nie wiem czy na długą metę mocno by środek namókł, a też spałem w pełnym mundurze gotowy do działań więc nie odczuwałem za wiele).

Ten Lenvik jest z poliestru, wątpię aby przemakał, sprawia dobre wrażenie, ale jak się mocno ściągniesz gumami i pozostaje tylko mała przestrzeń aby oddychać to robi się 'średnio' komfortowo. Ale to odczucie, którego nie miałem okazji przetestować na żadnym wypadzie.

Edit - Ale Holender ma to do siebie, że jest olbrzymi i ciężki. Objętościowo jest większy niż mój komplet docelowych śpiworów na selekcję.

Zmieniony przez - Zniw w dniu 2014-05-30 19:46:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2362
http://allegro.pl/pokrowiec-na-spiwor-bivy-cover-us-army-wd-gore-tex-i4266886618.html sam taki posiadam super sprawa

Zolnierze nie gina , trafiaja do piekla aby sie przegrupowac...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2362


Zolnierze nie gina , trafiaja do piekla aby sie przegrupowac...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METAMORFOZA vol 2 KOBIETY - DZIENNIK MONI

Następny temat

Witam

WHEY premium