SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tactical Mohawk - kącik Specjal'sa

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 336
moj brat jest w Poznaniu w powietrzno-desantowych od wrzesnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 353 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18912
MMarek
Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana

Trzeba swoje wychodzić i denerwować gryzipiórkow aż do znudzenia



Dokładnie tak, wczoraj byłem w WKU i złożyłem papiery. Robię C, kto wie może wyląduje w Grudziądzu z powodu tej kategorii prawa jazdy, najważniejsze żeby odbyć służbę przygotowawczą, może uda się jeszcze zrobić Kwalifikowaną Pierwszą Pomoc przed naborem w styczniu.

Potem jak się wszystko ułoży jak należy to planuje zacząć od 6BPD w Gliwicach, przesłużyć 3-5 lat i startować do WS.

Zmieniony przez - OlekL w dniu 2014-10-21 10:13:34

I dont stop when im tired
I stop when im done!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
Zniw
Moi znajomi wrócili z pierwszego turnusu dla podoficerów. Podobno najbardziej zmarnowane 3 miesiące życia.


niestety ale trzeba przez to przebrnąć ;)

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 107 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1692
Rok temu odsłużyłem 4 miesięczną przyzakładówkę :D Szczerze nic szczególnego, bo więcej nauczyłem się w ZS Strzelec OSW w którym cały czas działam. Ba taktyki, to mogłem nawet tych zawodowych żołnierzy uczyć :D 3 miesiące, to szkolenie podstawowe następnie miałem miesiąc specjalistyki i bez owijania w bawełnę na specjalistyce większość przeleżałem na wozie :D Bez szału Pany, ale trzeba ten beton przebrnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 107 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1692
A co do mojego zaczęcia tygodnia, to było ono dziś a raczej we wtorek, gdyż w poniedziałek byłem totalnie wyj**any z butów ze względu na podróż i robotę. A zacząłem go w ten sposób.
Rozgrzewka na skakance, krążenie ramion etc. uderzanie 5kg młotem w grubą belkę.

Główne danie, to

2 Sets: 12 Push Ups + 10 Dips + 7 Pull Ups
3 Sets: 8 Hip Tap Push ups + 4 Type Writer Pull Ups (Each Side) + 15 Second Front Raise On Dip Bars
3 Sets: 12 Head Bangers + 12 Roll Unders + 12 Pronated Inverted Rows
3 Sets: 5 Stationary Superman Push Ups + 3 Muscle Ups + 3 Clap Dips 1
1 Set: Max Hip Tap Push Ups + Max Close Grip Pull Ups

Zmieniony przez - striellok w dniu 2014-10-22 00:48:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
striellok
Rok temu odsłużyłem 4 miesięczną przyzakładówkę :D Szczerze nic szczególnego, bo więcej nauczyłem się w ZS Strzelec OSW w którym cały czas działam. Ba taktyki, to mogłem nawet tych zawodowych żołnierzy uczyć :D 3 miesiące, to szkolenie podstawowe następnie miałem miesiąc specjalistyki i bez owijania w bawełnę na specjalistyce większość przeleżałem na wozie :D Bez szału Pany, ale trzeba ten beton przebrnąć.



nic dodaj nic ując, dziękuję, że to Ty to powiedziałeś :) i zgadza się niestety trzeba przez to przebrnąć jak marzymy o pierwszym stopniu pdf

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2362
Panowie prosilbym was o mala pomoc z butami niestety mojego rozmiaru tych butow juz nie mahttp://www.okazje.info.pl/okazja/odziez-i-obuwie/salomon-buty-discovery-gtx-119600.html zostaly tylko takie modele:http://www.okazje.info.pl/okazja/odziez-i-obuwie/salomon-buty-sportowe-meskie-authentic-ltr-gtx.html lepiej kupic te czy poszukac czegos z Lowy ?Porsilbym o w szybk re-post Pozdro

Zolnierze nie gina , trafiaja do piekla aby sie przegrupowac...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
Boxer87
Panowie prosilbym was o mala pomoc z butami niestety mojego rozmiaru tych butow juz nie mahttp://www.okazje.info.pl/okazja/odziez-i-obuwie/salomon-buty-discovery-gtx-119600.html zostaly tylko takie modele:http://www.okazje.info.pl/okazja/odziez-i-obuwie/salomon-buty-sportowe-meskie-authentic-ltr-gtx.html lepiej kupic te czy poszukac czegos z Lowy ?Porsilbym o w szybk re-post Pozdro



kwestia gustu ale ja raczej bym szukał lowy

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2362
A masz moze jakis konkretny model na mysli?

Zolnierze nie gina , trafiaja do piekla aby sie przegrupowac...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METAMORFOZA vol 2 KOBIETY - DZIENNIK MONI

Następny temat

Witam

WHEY premium