SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FEMARA są plusy i są minusy.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jak wcześniej pisałem chodziło mi o utwardzenie efekt femary z miejsc trudnych pali sie feet jest lepszy niż T3, clenu i innych spalaczy po tym względem fenomalny środek.
Brałem do dzisiaj 1,25 e3d poniedziałek , czwartek niedziela teraz zmniejszam na 0,6 a może nawet 0,3 jak uda mi się podzielić.

Efekty negatywne spadek libido i witalnosći senność, apatia może to też kwestia trenu czasami po provironie jest ciut lepiej do tego idzie cypio z propem dawka około 700mg tygodniowo i dostinex 0,25mg tygodniowo.

Podsumowując waga na tm miksie spadła mi 3kg IA o wiele silniejszy niż arimidex zobaczymy jak długo wytrzymam nie wyobrażam sobie fazy ładowania po 2,5mg ed sadzę ze do końca lipca nie dłużej.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
u mnie libido się unormowało nawet odstawiłem proviron, ospałość tez mija z tymże dla mnie dawka jest 1,25mg poniedziałek czwartek niedziela.

Letro czy arimidex też jest fajnym srodkiem przed wyjściem na pct po długich cyklach.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
ja kilka razy próbowałem i stwierdziłem że nie warto
zdecydowanie więcej minusów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Flex jak dawkowałeś?

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
już nie pamiętam
ale chyba było podobnie do Ciebie
1,25 e2d e3d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
z tapeeruje zobaczę jak będzie jak nie to przejdę na lepiej tolerowany arimidex.
chciałem podbić testo ale to bym chyba musiał 2 gramy week bić by samopoczucie trochę ruszyło, najgorsza jest ta sennosć.
Jeszcze jeden plus to że po letro skończyły sie problemy z laniem sądze ze w moim
przypadku estrogeny bardziej ryją prostatę niz DHT tym bardziej że majac 40 lat obniza się z wiekiem poziom naturalnego testo a podwyższa się estrogenów - taka moja hipoteza nie książkowa.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
"Jeszcze jeden plus to że po letro skończyły sie problemy z laniem sądze ze w moim
przypadku estrogeny bardziej ryją prostatę niz DHT tym bardziej że majac 40 lat obniza się z wiekiem poziom naturalnego testo a podwyższa się estrogenów - taka moja hipoteza nie książkowa. "

ta hipoteza istnieje juz od dawna

Compared to younger men, the ratio of free estradiol (the most potent form of estrogen) to free tes-tosterone is up to 40% higher in older men. In the prostate itself, the contrast between rising estrogens and declining androgens is more sharply drawn. In the stroma of the prostate, the supporting tissue where BPH is thought to develop, estrogen levels increase significantly with age, while DHT levels remain stable. Estrogen levels in the stroma rise to even higher levels in BPH patients. In the epithelium of the prostate, DHT levels decline with age while estrogen levels remain stable (Shibata et al. 2000).

German researchers who have been studying this for more than 15 years describe a tremendous increase with age of the estrogen-androgen ratio in the human prostate. Their article in the Journal of Clinical Endocrinology and Metabolism concludes: "Our results indicate that the prostatic accumulation of DHT, estradiol, and estrone is in part intimately correlated with aging, leading with increasing age to a dramatic increase of the estrogen/androgen ratio particularly in stroma of BPH" (Krieg et al. 1993).

A study in the journal Prostate bears out the concept of an elevated serum estrogen-androgen ratio as a risk factor for BPH. Analyzing frozen blood samples collected in the course of a large-scale health study, the researchers found that BPH risk increased with higher estradiol levels, and that the risk was concentrated in men with relatively low androgen levels (Gann et al. 1995).

A Japanese study came to a similar conclusion, finding that prostate size correlates with estradiol level and with the ratio of estradiol to free testosterone. They suggest that the endocrine environment tended to be estrogen-dominant with age, in particular, after middle age and that patients with large prostates have more estrogen-dominant environments, concluding that estrogens are key hormones for the induction and the development of BPH (Suzuki et al. 1992).


i jeszcze ciekawostka na temat zmiany poziomu dht i estrogenu z wiekiem

The Effects of Injected Testosterone Dose and Age on the Conversion of Testosterone to Estradiol and Dihydrotestosterone in Young and Older Men.
Lakshman KM, Kaplan B, Travison TG, Basaria S, Knapp PE, Singh AB, Lavalley MP, Mazer NA, Bhasin S.

During testosterone (T) therapy, T is partly converted to 17beta-estradiol (E2) and 5alpha-dihydrotestosterone (DHT). Effects of age, testosterone dose, and body composition on total and free E2 and DHT levels are unknown. Objective: We evaluated age and dose-related differences in E2 and DHT levels in response to graded doses of testosterone enanthate in young and older men. Methods: Fifty-one young (aged 19-35 yr) and 52 older (aged 59-75 yr) men completed treatment with monthly injections of a GnRH agonist plus randomly assigned weekly doses of testosterone enanthate (25, 50, 125, 300, or 600 mg) for 5 months. Results: During testosterone administration, total and free E2 levels increased dose-dependently (dose effect, P < 0.001) in both young and older men. Total and free E2 levels and E2:T ratios during T administration were higher in older than young men, but age-related differences in free E2 and free E2:T ratios were not significant after adjusting for testosterone levels, percentage fat mass, and SHBG. DHT levels and DHT:T ratios were dose-related but did not differ between young and older men. Mechanistic modeling of free hormone data revealed that the conversions of T to E2 and DHT were both consistent with saturable Michaelis-Menten kinetics. The in vivo Km values were estimated to be 1.83 nM for aromatase and 3.35 nM for 5alpha-reductase, independent of age. The Vmax parameter for E2 was 40% higher in older men than younger men, but Vmax for DHT was not significantly different between age groups. Conclusions: During im testosterone administration, E2 and DHT levels exhibit saturable increases with dose. The rate of whole body aromatization is higher in older men, partly related to their higher percentage fat mass, SHBG, and testosterone levels.

PMID: 20534765 [PubMed - as supplied by publisher]

Summing it up: Conversion of estrogen was higher in older men where as conversion of DHT was the same for both groups. It looks like older men who take HRT should be taking an aromatase inhibitor with it



jesli chodzi o femare to nie polecam brania 'na pale' ale rozpoczecie od minimalnej dawki /np. 0.5mg 2 rayz w tygodniu/ i po tygodniu takiego stosowania wykonanie badania na poziom estrogenu i korekcja dawki

w polsce badanie na poziom estrogenu kosztuje 20-25zl i wyniki sa nawet tego samego dnia wiec to zaden problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dzięki Kazam sog jak zwykle niezawodne info.

Kazam jeśli dobrze rozumiem i wyczytałem szczyt stężenia letro jest po 48-72h
czyli jak dzisiaj wziąłem to w środe w zupełności starczy apotem w niedzielę.
Jeszcze takie małe pytanie jak zchodzić z letro zrobić to delikatniejszym arimidexem czy sam proviron lub masteron wystarczy boję się bommu estrogenowego,co prawda to nie nolvadex ale ryzyko istnieje oczywiście wtedy zmniejsze testa, ale lepiej dmuchać na zimne wolałbym proviron czy masteron ze względu na profil lipidowy który po trenie i letro będzie w nie najlepszym stanie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
wnc ile już czasu bierzesz? ja kończe drugi tydz, z efektów jestem bardzo zadowolony, sadło zaczęło w końcu schodzić z boczków i ud,utwardzenie i wyźyłowanie też na spory +
z tymi sajdami to nie wiem czemu aż tak wszyscy na tą femke narzekają, mi jakoś nie dały się one aż tak strasznie we znaki, libido mam cały czas w normie, zamuła i sennośc owszem, czasem się zdarzy, czasami wahania nastrojów itd ale da się to przeżyć, jak dla mnie super środek i na pewno jeszcze go kiedyś użyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16062
Dajcie zdięcie z tak hardkorowej redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3173
ja bralem 1 tab ew i efekty usuniecia estrogenu (otluszczenie i zalanie) calkowicie wyeliminowalem, przy 2 tab czulem sapdlo libido. Ale przy 2 tab sadlo palilo sie samo bez areobow, i wtedy poznalem ze wysoki test i niskie estro = spalenie tluszczu bez aerobow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
a jak byscie mieli porownac do t3 samopoczucie a spalanie tluszczu co waszym zdaniem lepiej sie sprawdza?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witam.jakie ssa z dlugiej listy.porady.

Następny temat

koks a gino?

WHEY premium