SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tactical Mohawk - kącik Specjal'sa

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
Zapowiada się dobry film, co jak co, ale Eastwood ma całkiem niezłą rękę do kręcenia 'trudnych' filmów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
Zgadza się nic dodać nic ująć

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2212
Szkoda, ze wiele ludzi ma zolnierzy za najemnikow i mordercow a nie zdaja sobie sprawy z czym na prawde musza sie zmierzyc w swoim zawodzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
TaIib
Szkoda, ze wiele ludzi ma zolnierzy za najemnikow i mordercow a nie zdaja sobie sprawy z czym na prawde musza sie zmierzyc w swoim zawodzie...


niestety tak jest i masę osób uważa, że armia to marnotrawienie pieniedzy

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 192
Nie ma sensu przejmować się maruderami, większość z nich krytykuje wszystko i wszystkich w około, trzeba im współczuć prawdopodobnie są nie zadowoleni ze swojego życia.
Panie Marku czekamy na tekst o Pana historii z wojem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292


Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
Ale starocie odgrzewasz :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1829
Patrząc na te wszystkie filmy nie mogę wyjść z podziwu dla "trendu" plate carrierów. Ktoś mi to wyjaśni?
https://www.facebook.com/InstructorZeroInPoland/photos/a.1509023259354452.1073741829.1508572742732837/1509023782687733/?type=1&theater 

Widzę takie zdjęcia i zawsze myślę sobie, że trzeba mieć niezłego farta żeby kula/odłamek trafiła w ten pancerz wielkości kapsla.
Rozumiem że wiele ludzi tłumaczy się lekkością i wygodą ale miałem styczność z dość obszerną kamizelką klasy IIIA i waga oscylowała w granicach 2100g za pełne pokrycie ciała ze wszystkich stron...no i nie krępowała ruchów ani ciut ciut. Nie mówię że stosowanie twardych wkładów to lipa (de facto tylko one dadzą radę zatrzymać pociski ppanc) ale same płyty to świadectwo, że ktoś lubi ryzyko ;)

Jakie są Wasze opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
mad_bull wskaż mi płytę SAPI/ESAPI itd. która powstrzyma pocisk przeciwpancerny.

Taka kamizelka była robiona z myślą, abżużywać ją jeszcze z kamizelką złożoną z miękkiej balistyki. I wierz mi - wiele środowisk bojowych wykorzystuje takie kamizelki, ponieważ są o wiele bardziej wygodne i dostosowane do danego środowiska. To nie jest kamizelka w którą wyposażysz regularne wojsko. To typowy produkt pokroju "Direct Action" (wchodzisz, zamiatasz, wychodzisz), gdzie operator oddaje parę strzałów (o ile w ogóle) ,a na samym plate carrierze nie nosi dziesiątek kilogramów sprzętu, tylko podstawowy komplet magazynków i innych najpotrzebniejszych elementów, a reszta jest na pasie/w plecaku/ w zabezpieczeniu logistycznym które stoi 300m od terenu akcji. Poza tym nie wiem jak innych, ale mnie zawsze uczono pozycji bojowej z bronią, która ma zmaksymalizować szanse otrzymania kuli na płytę, a nie w inny rejon ciała (odklepać, wypluć itd.)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METAMORFOZA vol 2 KOBIETY - DZIENNIK MONI

Następny temat

Witam

WHEY premium