SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tactical Mohawk - kącik Specjal'sa

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 336
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 336
posiadacie może e-book Przetrwałem Afganistan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2362
mam ksiaze , kup 30zl kosztuje a serio jedna z lepszych ksiazek jakie czytalem

Zolnierze nie gina , trafiaja do piekla aby sie przegrupowac...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 336
właśnie aktualnie brak funduszy, jedyny egzemplarz w empiku w Lublinie, ponad 100km ode mnie, zastanawialem sie nad ''niełatwy dzień'' i ''przetrwałem afganistan'', kupiłem pierwsza pozycje, a chcialbym też przeczytać książke Marcusa ;)

Zmieniony przez - wawciuuu w dniu 2014-09-20 23:58:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 336
Marku widziałem, że wspominane było o suplementacji, jednak jak to jest ze sterydami? niekoniecznie anaboliczne, a wspomagające wytrzymałosc i tym podobne.
Czy branie równa się z odrzuceniem wśród operatorów, czyni kogoś tym gorszym, czy jest to pospolite, a bynajmniej tolerowane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 104
Witam,
Wszyscy tu piszą o fizycznych aspektach dostania się do Jednostki. Ja bym chciał poruszyć natomiast inną kwestie. A mianowicie tę bardziej mentalną. Jak uważacie,jak wykształcenie wpływa na zwiększenie szans na dostanie się do Jednostki ?
A po za tym, uważacie że warto iść na szkolenie kursy takie jak ten proponowany przez MadMagazine(pare postów wyżej) ? Czy przejście szkolenia strzeleckiego oferowanego przez GromGroup(karabin i pistolet;ew. jakieś inne) da coś na plus czy będzie to coś bardziej dla własnej satysfakcji, tak jak z kwestią szkoleń nurkowych omawianych kilkadziesiąt stron temu ?
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 336
Marek chyba odpowiedział, że jest to bez znaczenia, chociaż mogłem źle to zinterpretować. jednostki specjalne ponoć i tak szkolą poźniej na swój sposób, jakby od podstaw z tego co kojarze.
wniosek z tego taki, że możesz dla własnej satysfakcji to mieć, na pewno to będzie plus, obycie się z bronią, większe doświadczenie ale chyba nie wpływa na rekrutacje.
a co do wykształcenia, to wykształcenie wpływa na Twoj etat, a jak wcześniej było wspominane, czym wyższy stopień, tym krótsza przygoda z bojówką i chyba mniej tych etatów.
jak pisze bzdury to mnie opierdzielcie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 104
To według Ciebie podoficer nie może wieć studiów ukończone bo jest to zarezerwowane tylko dla oficerów. Nawet w którymś z programów naszaarmia.pl to Pan komandor Wichniarek mówił że dobrze jest jeżeli kandydat ma ukończone kilka kierunków studiów(tylko nie pamiętam czy w kontekście bojówki czy zabezpieczenia). JAk coś pomieszałem, to przepraszam oglądałem to jakiś czas temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
Wawciuuu napisałeś dokładnie to jak wygląda.

Pozdrawiam znowu z Trójmiasta, przed chwilą wróciłem z pasu taktycznego Lęborka. I do zobaczenia z co niektórymi we wtorek na wręczeniu sztandaru.

Co do termoaktywki Brubecka, mam legginsy i górę z długimi rękawami. O ile spodnie działają (szybko schną i dobrze odprowadzają wilgość) o tyle góra to makabra. I myślę, że dół też tylko ze względu na ciągły ruch nóg. Testowane w tatrach, brubeck schnie makabrycznie długo.

Kriss93 - aktualnie wyższe wykształcenie nie jest równoznaczne ze stopniem oficerskim. Na pewno inaczej się patrzy na ludzi po kierunkach związanych z bezpieczeństwem/informatyką itd., a inaczej na ekspertów od turystyki czy hotelarstwa. Ale to wszystko kwestie indywidualnego postrzegania. Możesz mieć trzy fakultety zrobione, ale skoro wybierasz się do bojowej... to po co? Dla siebie. Ok. Ale ze względu na służbę? Brak podstaw.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METAMORFOZA vol 2 KOBIETY - DZIENNIK MONI

Następny temat

Witam

WHEY premium