SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tactical Mohawk - kącik Specjal'sa

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 406
Co do marki Deuter. Plecak plecakowi nie równy. Porównajcie w pierwszym lepszym sklepie plecak tej marki o litrażu np. 38 z konkurencyjnym modelem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8292
Zgadza się, uważam, że trzeba swoje po sklepach wychodzić, dotknąć przymierzyć, żeby mieć pewność, ile osób tyle opinii, nie zawsze to co leży jednemu leży drugiemu :)

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8292
Zniw bardzo dziękuje za tak dokładna relacje i gratuluję :) bardzo miło było Ciebie poznać :)

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8292
Zniw
fajfucel
Tu wprowadź tekst linku...

Oficjalna strona jwg obala pana teoretyka, who's next? ;)


To teraz mam prośbę, zadzwoń do JW i spytaj się ile mają etatów dla szeregowców w komórkach bojowych. To co jest napisane na stronie, a to jak wyglądają realia to dwie odmienne kwestie. Chyba że przez ostatnie dwa miesiąca się coś zmieniło.

Zmieniony przez - Zniw w dniu 2014-05-31 22:44:26



chciałbym jeszcze dodać, że nie ważne jakie JW, beton to beton i nic tego nie zmieni, realia zawsze są inne jak te brednie o NSR a zawsze jest inaczej ...
średnia wieku tez jest mniej więcej określona a zdążają się 40 latkowie ... tu tez można z tego zrobić problem

chciałbym jeszcze dodać, że w 99% sytuacji Wasze problemy rozwieje telefon do danej JW. Tu rozmawiamy, dyskutujemy, podpowiadamy ...


Zmieniony przez - MMarek w dniu 2014-06-02 15:23:56

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 561
Marek ma racje jest beton i to jest beton taki, że po rozmowie by dostać się do NSR ręce mi opadły po ziemie.
Mowie ze znam 2 jezyki obce, ze mam 2 kierunki studiow w tym ratownictwo medyczne , ze zrobilem kursy specjalne Od kursów z TCCC po skoki spadochronowe wszystko udokumentowane. Mowie ze chce dostac się do wojska bo to jest moje marzenie i wszystko co robilem, robilem pod to. A gosc mi mowi ze z takimi kwalifikacjami to sobie zycie zmarnuje zebym poszedl do szkoly oficerskiej czy tam podoficerskiej najwyzej to nie bede musiał dymać.. ajj szkoda gadać , zobaczymy co z tego będzie, ale myślałem, że spotkam się z inną reakcją z takimi papierami tymbardziej, że to tylko NSR.... aż strach pomyśleć co dalej będzie :)

Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny, to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 128
Pytanie odnośnie treningów.

Czy ktoś ukończył cały trening do ściągnięcia ze strony internetowej Formozy ? Rozumiem, że jeśli żołnierze tam go wrzucili to jest "legit", ale interesuje mnie, czy rzeczywiście przynosi efekty :)

Zmieniony przez - Seneks w dniu 2014-06-02 19:34:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 406
Jest mega hardkorowy, planuję go realizować jako BPS przed przyszłoroczną Selekcją mjr Kupsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8292
TABATA w dość ciekawej wersji, jest wiele opcji ta jest bardziej urozmaicona



Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8292
Seneks przynosi efekty, został napisany, żeby ułatwić życie

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 303
A ja mam pytanie z innej beczki.
Wszyscy jesteście ludźmi trenującymi intensywnie, ja również, a przynajmniej po Waszych postach widzę tutaj że nadajemy na tych samych obrotach.
Jakie w takich warunkach fizycznych macie ciśnienie krwi? Czy w ogóle je mierzycie? Wysokie, niskie, normalne, widzicie u siebie jakąś tendencję związaną z treningami?
Jakkolwiek to nie brzmi jest to dla mnie ważne :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METAMORFOZA vol 2 KOBIETY - DZIENNIK MONI

Następny temat

Witam

Wiecej