SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tactical Mohawk - kącik Specjal'sa

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 353 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18912


Zmieniony przez - OlekL w dniu 2014-11-13 07:16:48

I dont stop when im tired
I stop when im done!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
Zgadza się to dziś

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
.

Zmieniony przez - MMarek w dniu 2014-11-13 13:36:26

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
OlekL


Zmieniony przez - OlekL w dniu 2014-11-13 07:16:48



http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/14236?t=Formoza-obchodzi-rocznice-powstania 

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2495
Zniw
Kasa. Kasa. Kasa. Przecież każdy Polak wie,że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.


Tak też myślałem ale szukałem w tym jakiejś logiki ;)
Jeszcze jedno pytanie. Wydano ostatnio kolejną książkę o Gromie. Czy są jakieś publikacje tego typu o Formozie? Chodzi mi o takie ogólnodostępne w księgarni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
kibicgd
Zniw
Kasa. Kasa. Kasa. Przecież każdy Polak wie,że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.


Tak też myślałem ale szukałem w tym jakiejś logiki ;)
Jeszcze jedno pytanie. Wydano ostatnio kolejną książkę o Gromie. Czy są jakieś publikacje tego typu o Formozie? Chodzi mi o takie ogólnodostępne w księgarni :)


pomijam ten temat bo jest dla mnie śmieszny i żenujący- każdy z nas wie po co robi ta robotę i kto za nią zbiera generalskie szlify ale takie są reguły gry i tyle ....

Nikt z nas nie napisał takiej książki i jak na chwile obecną wątpię, żeby ze starszego pokolenia ktoś miał parcie na szkło :)

Ja jak już niektórzy wiedzą i pamiętają i uporczywie mi przypominają napisałem parę słów o sobie możliwe, że w przyszłym tygodniu około środy/ czwartku wkleję to co nie co :) lecz książki nie będę pisał :) jak na razie :) nie, nie będę pisał :)

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
MMarek
kibicgd
Zniw
Kasa. Kasa. Kasa. Przecież każdy Polak wie,że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.


Tak też myślałem ale szukałem w tym jakiejś logiki ;)
Jeszcze jedno pytanie. Wydano ostatnio kolejną książkę o Gromie. Czy są jakieś publikacje tego typu o Formozie? Chodzi mi o takie ogólnodostępne w księgarni :)


pomijam ten temat bo jest dla mnie śmieszny i żenujący- każdy z nas wie po co robi ta robotę i kto za nią zbiera generalskie szlify ale takie są reguły gry i tyle .... i nikt z nas rozpoczynając ta przygodę nie myśli tymi kategoriami

Nikt z nas nie napisał takiej książki i jak na chwile obecną wątpię, żeby ze starszego pokolenia ktoś miał parcie na szkło :)

Ja jak już niektórzy wiedzą i pamiętają i uporczywie mi przypominają napisałem parę słów o sobie możliwe, że w przyszłym tygodniu około środy/ czwartku wkleję to co nie co :) lecz książki nie będę pisał :) jak na razie :) nie, nie będę pisał :)

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2212
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METAMORFOZA vol 2 KOBIETY - DZIENNIK MONI

Następny temat

Witam

WHEY premium