SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tactical Mohawk - kącik Specjal'sa

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 336
uwazam, ze łatwiej jest nabyć wytrzymałość, niż zrobić siłę, dlatego zapytałem o zdanie samego Marka, który ma bagaż doświadczeń, dodatkowo gdy trenuje z dobrymi chłopakami może powiedzieć znacznie więcej na zadane przeze mnie pytania.
Zniw niedługo pytania tak czy siak będą sie powtarząć, albo będą miały identynczy sens niż zadane wcześniej, co nie oznacza, że odpowiedź niczego nowego nie wniesie. będziemy pisać o kolorze majtek, który jest lepiej założyc podczas selekcji, bo pula pytań zostanie wyczerpana, albo będzie dotyczyła, np: tylko treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
Wawciuuu wszystko gra i wiem o co chodzi Zniwowi mieliśmy tu bez przerwy powtarzające się pytania. Niestety trzeba parę stron przewinąć



Zmieniony przez - MMarek w dniu 2014-09-18 16:17:32

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90
Jezeli chodzi o sile i wytrzymalosc to pod katem selekcji mysle, ze duzo bardziej przyda sie wytrzymalosc, a przy okazji patrzac od strony teoretycznej treningu to najpierw powinno sie budowac baze wytrzymalosciowa dla miesni, a dopiero potem rozwijac je silowo.

Człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem, dopóki nie odniesie sukcesu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 107 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1692
Dziś pierwszy trening z użyciem kółek gimnastycznych, a padło na plecy i podciąganie nachwytem. Trudna sztuka utrzymać kółka w takiej pozycji w jakiej jest drążek przymocowany na stałe :D Ale zabawa była przednia. Jutro trening klatki piersiowej z wykorzystaniem kółek na pewno będzie ciężko, co z resztą lubię :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 107 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1692


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 336
jaką bielizne, odzież termoaktywna polecacie? osobiście preferuje i posiadam wyłącznie produkty under armour'a.

Zmieniony przez - wawciuuu w dniu 2014-09-19 12:44:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2362
Tez polecam , na selekcje nada sie coldgear , nie polecam natomiast brubeck posiadam komplet thermo , pracuje w temp +2 / - 8 / -12 i niestety nie daje rady . Zakupilem UA i chyba zostane z ta firma

Zolnierze nie gina , trafiaja do piekla aby sie przegrupowac...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
Boxer87
Tez polecam , na selekcje nada sie coldgear , nie polecam natomiast brubeck posiadam komplet thermo , pracuje w temp +2 / - 8 / -12 i niestety nie daje rady . Zakupilem UA i chyba zostane z ta firma



jej a gdzie Ty się podziewałeś? :)

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90
Ja wiem tylko, że sprawdza się terma firmy "odlo" sam nigdy nie miałem jej w rękach, ale kolega, który był w bieszczadach bardzo ją zachwala.

Człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem, dopóki nie odniesie sukcesu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METAMORFOZA vol 2 KOBIETY - DZIENNIK MONI

Następny temat

Witam

WHEY premium