SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tactical Mohawk - kącik Specjal'sa

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 306823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 107 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1692
Coś na temat butów LOWA RENEGATE GTX :D

http://www.special-ops.pl/artykul/id425,renegaci-lowa 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 336
tylko nie ma co ukrywać, specjalsi nie maja schludnych po tym jak sie widzi i czyta :D

tata był w Iraku na misji, to mówił, że chlopaki z navy seals na poczatku mieli same brody, a jak Polacy zaczeli zapuszczac, to oni wlosy zeby sie odrozniac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
wawciuuu
tylko nie ma co ukrywać, specjalsi nie maja schludnych po tym jak sie widzi i czyta :D

tata był w Iraku na misji, to mówił, że chlopaki z navy seals na poczatku mieli same brody, a jak Polacy zaczeli zapuszczac, to oni wlosy zeby sie odrozniac :D



wawciuuu problem jest taki, że reguralsi nas nie lubią i w ich oczach zawsze wyglądamy na nieschludnych ale jak wykonamy jakaś dobra robotę to chodzą i pieja och ach i ech ale na codzień naszego stylu bycia nie znoszą, ja to nazywam zazdrością :) no ale jak 95 % reguralsów nie jest wstanie zaliczyć WF to jak widzą zadowolona rubaszną grupę to ... no to jesteśmy niezbyt schludni :)

a potem lans na specjalsa, bo się było w baraku obok i ... i w multicamie do kościoła chyc :) no ale teoria nie potwierdza reguły więc jak kogoś uraziłem to ... przepraszam :)

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 107 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1692
MMarek
wawciuuu
tylko nie ma co ukrywać, specjalsi nie maja schludnych po tym jak sie widzi i czyta :D

tata był w Iraku na misji, to mówił, że chlopaki z navy seals na poczatku mieli same brody, a jak Polacy zaczeli zapuszczac, to oni wlosy zeby sie odrozniac :D



wawciuuu problem jest taki, że reguralsi nas nie lubią i w ich oczach zawsze wyglądamy na nieschludnych ale jak wykonamy jakaś dobra robotę to chodzą i pieja och ach i ech ale na codzień naszego stylu bycia nie znoszą, ja to nazywam zazdrością :) no ale jak 95 % reguralsów nie jest wstanie zaliczyć WF to jak widzą zadowolona rubaszną grupę to ... no to jesteśmy niezbyt schludni :)

a potem lans na specjalsa, bo się było w baraku obok i ... i w multicamie do kościoła chyc :) no ale teoria nie potwierdza reguły więc jak kogoś uraziłem to ... przepraszam :)


Znam gościa co ma "regularny" ból czterech liter z powodu jaki opisałeś :D

Zmieniony przez - striellok w dniu 2014-09-25 18:30:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 336
chce ktoś może kupić kominiarke UA Coldgear? mam dobrą cene, 75zl plus przesylka. sprzedaje, za tyle ile kupiłem, a własciwie dostałem, ja mam wrazenie, ze na mnie jest za luzna i nie odpowiada mi.

a Marek, akurat mój tata chwalił właśnie Was, bo spotkał Was(Formoze) na poligonie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 336
a Marek jak Ty sie na codzień ubierasz ? :D bojówki jakieś, buty trekingowe, czy raczej jak każdy Kowalski, jeansy i adidaski ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
A ja wawciuuu to różnie zależy na co mam ochotę, czasami zwykle drechy, czasami bojówki ale z rodzina staram się być w miarę elegancki, co nie jest latwe, ciężko schować tyle dziar no i z fryzura problem ale dziewczyna to nie przeszkadza wiec czasami jest ciekawy kontrast irokez i spodnie na kant he he

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 336
irokez ufarbowany na czerwono ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
wawciuuu
irokez ufarbowany na czerwono ? :D


jestem wyluzowany ale nie aż tak :D

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3128
Wyluzowany to Ty jesteś na macie. Spinę chwyta dopiero przy duszeniach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METAMORFOZA vol 2 KOBIETY - DZIENNIK MONI

Następny temat

Witam

WHEY premium