SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boczek leci z pasa...hop sa sa %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25447

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Witam serdecznie. Zakładam nowy dziennik i mam zamiar polecieć teraz z jakimiś efektami. Siostra od 3 dni ma Męża więc trzeba się też wziąć za siebie

Ogólnie:
- wypiski codziennie
- zdjęcia zaczniemy dopiero za jakiś tydzień
- pomiary jutro

Trening:
- siłownia 3x (myślę nad FBW)
- rower bez limitów - teraz preferuję podjazdy tak żeby oddechu brakowało, wysokie tętno - ale spokojnej wycieczki też nie odmówię
- atakuję brzuch bo dużo czasu to nie zajmuje - na start ABS II każdego dnia bez niedzieli
- chętnie jakaś sauna w pracy za darmo, bieg w terenie, HIIT w terenie - zobaczymy czy coś z tego wejdzie, to bez ciśnienia

Dieta
- 3 posiłki dziennie - śniadanie, obiad, shake
- 2000 kcal, bez względu czy trening lekki czy dwa treningi dziennie, będzie prościej i wygodniej
- stałe menu (póki co codziennie to samo, bardzo mi zasmakowało) - pewnie w wolne dni jakieś urozmaicenia typu grill
- godziny w tabeli z potreningu.pl bez znaczenia, czasami mieszam też posiłki (trochę shake po południu, trochę wieczorem)
- bez piwa i słodyczy

Cel
- zredukować tłuszcz z brzucha - priorytet
- kondycja, wydolność
- bardziej estetyczna sylwetka

Rozpiska za dzisiaj koło 23:00 bo jeszcze w pracy.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-07-29 21:15:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
a co ma mąż siostry do robienia formy? Odbić go chcesz?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie też się zastanawiam co Ty tak siostrze męża zazdrościsz xd
Na poważnie polecam tabate 8 mocnych ćwiczeń na brzuch, 2-3 serie po każdym FBW, po 2 miesiącach redukcji 4/8 widocznych mięśni brzucha miałem, przy napince 8/8 extra xd. Oczywiście przypadek, przypadkowi nie równy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak czy siak trzymam kciuki, ja od 10 sierpnia też zdecyduje sie na własny dziennik, aby mieć większą motywacje ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Nie no bardziej myślałem że siostra już tak życiowo ustawiona a u mnie ulubionym zajęciem jest dalej drzeć pyska na rynku po pijaku
Musze ten tłuszcz zrzucić tak jak kiedyś. Wyglądałem jak maszyna, chudo ale zaj**iście. Tego mi brakuje i muszę powalczyć bo nigdy mi to nie da spokoju

29.07.2014 - Dzień 1

Wstałem o 7:00 jak PROs, 8:30 trening na rowerze na czczo. Później prysznic, zakupy, śniadanie, robienie jedzenia do pracy, praca 14:00 - 22:00, ABS 8 min (pomyliło mi się z tym ABS II, nie wiem czy to to samo) i tyle. Czuję że treningi na czczo to zaj**ista sprawa ze względu na oszczędność czasu. Wstaję, myję ryja i idę na rower / siłownię / biegać. Później prysznic i można fajnie dzień zaczynać. No tylko trzeba wstać rano.

Dieta
- śniadanie 3 jajka, serek wiejski, kromka z chleba żytnio-razowego
- obiad gotowane ziemniaki, smażony kurczak w płatkach owsianych na EV (brak PAMu, muszę dupę ruszyć gdzie to w Krakowie kupić)
- shake

Trening
- rano rower w terenie na czczo, podjazdy - 26,8 km (1h 20 min)
- wieczorem "ABS 8 min" - na start po 10 powtórzeń każdego ćwiczenia z tego programu - mało a i tak mi wystarczyło na początek...

Przyjmę wszelkie rady na temat dodatkowych ćwiczeń w domu. Jutro może sprawdzę tą tabatę bo w sumie nigdy nie robiłem. Chce się ruszać póki chęci są duże.




Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-07-29 23:25:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moge Ci podesłać mój zestaw, dość prosty chociaż jak zaczynałem po 2 seriach rzyganie, bół mięśni brzucha, a na koniec 5 serii bez problemu. 10 zaczynam własną powtórną redukcje, więc i tabaty będę kontynuował .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Podeślij tutaj lub na priv jak wolisz. Dopasuję go do siebie bo nie ćwiczyłem brzucha wcześniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
serio przy 70kg chwalisz się mięśniami brzucha i jeszcze chcesz innym na ten temat doradzać? trochę samokrytyki. xD Jak nie słyszałeś opinii na temat kaloryfera u chudego szczura, to wklep to hasło w internet, znajdziesz pełno obrazków z chudzielcem i grubą babą z cyckami.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-07-30 17:54:08

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5545
71kg xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
a to przepraszam.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Jak trafię gdzieś na wiarygodną wagę to też się z ciekawości zważę.
Dzisiaj wyrypa na rowerze podwójna była. Idę gotować obiad i skleję jakąś rozpiskę.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-07-30 20:59:58
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Redukcja] Cel 10% bf.

Następny temat

Dwa programy treningowe

WHEY premium