SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potreningowe wesołości czyli spam u Massami

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99813

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Też jeszcze nie byłem, bo kolejki jak za komuny albo i lepsze, żeby bilet dostać. Ale kiedyś niewątpliwie pójdę, bo rzecz bardzo ciekawa

Przedmiot to zarządzanie strategiczne, niby nie brzmi trudno, ale prowadzony przez naprawdę c***owych ludzi

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja byłam i nie polecam :-/ Wrażenia bardzo negatywne, drugi raz bym się nie wybrała.

Widzisz Ty już wiesz co pachnie wrześniem a ja nie znam planu zajęć Toż to niesprawiedliwe Ja wiem tylko, że ferie w tym roku zostały wydłużone z 3 do 6 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Jesteś pierwszą osobą od której słyszę negatywną opinię posiadam Spacerownik po tym miejscu, i jednak chcę je kiedyś ocenić sam

Nie wrześniem tylko jakimś lutym/marcem pewnie
Niesprawiedliwe to jest to, że ja tych ferii nie mam wcale!

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może to to, ze trafiłam w takim terminie- połowa albo więcej rzeczy nie działała :-/ a może to to, że wcześniej w Technoramie w Szwajcarii i Kopernik nie wywarł na mnie pozytywnego wrażenia.W porównaniu do Technoramy to urządzenia, które były czynne mogłyby się nadawać jedynie na jakiś ogródek edukacyjny dla dzieci.

Oddadzą Ci w czerwcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
O technoramie nawet nie słyszałem, ale faktycznie mogłaś trafić po prostu na zły moment

Na to liczę!

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To chyba największe miejsce tego typu w Europie. Tam doszłam do wniosku, ze fizyka może być fascynująca

Wiesz ile bym dała, żeby przesunąć wolne z września na czerwiec ?

Neta mi ucięło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Damn, a gdzie to ?

Skąd mam wiedzieć ?

Ta, właśnie widzę

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
A tu jak zawsze, rozmowa o wszystkim i o niczym :D

Buhehe.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Zazdrościsz ?

Edit:
O w końcu nieoczo***ny avek

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-09-27 21:10:22

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Damn ? A co to ?

W Wintherthurze

No bardzo bym chciała żeby wolne przesunęli na czerwiec

Naprawiłam sobie!

A tu jak zawsze, rozmowa o wszystkim i o niczym :D

Bo jak skończy się dziennik wskakuję na II poziom więc zapraszam do spamowania.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening domatora/armstrong

Następny temat

Trening domatora do sprawdzenia

WHEY premium