SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potreningowe wesołości czyli spam u Massami

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100362

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale C6 to nie jestem w stanie zrobić.... No i ja się boję drążka A co do C1 to umiem podskoczyć, zawisnąć na zgiętych rękach, opuścić się trochę, powrócić do poprzedniej pozycji i tak może ze trzy razy, może cztery...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
No ale C6 to nie jestem w stanie zrobić

Nie wierzę, wybacz - psychika, tak jak mówił Mass


No i ja się boję drążka

"Nie bój się lwa, on się Ciebie też nie boi"


A co do C1 to umiem podskoczyć, zawisnąć na zgiętych rękach, opuścić się trochę, powrócić do poprzedniej pozycji i tak może ze trzy razy, może cztery...

Tzn podskoczyć do górnej (patrz rycina w książce) pozycji, tak ułamek sekundy przytrzymać, opuścić się do równoległości ramion z podłogą, wrócić na górę, i tak kilka razy ? Pełne pełnutkie C1 kilka razy ?
Jeśli tak, to lepsze to dla Twoich pleców i bajsepsów niż C4-6, uwierz

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wierzę, wybacz - psychika, tak jak mówił Mass
Bardzo być może. Np. jak Shinji patrzy wychodzi mi to dużo gorzej niż jak nie patrzy.


Tzn podskoczyć do górnej (patrz rycina w książce) pozycji, tak ułamek sekundy przytrzymać, opuścić się do równoległości ramion z podłogą, wrócić na górę, i tak kilka razy ? Pełne pełnutkie C1 kilka razy ?
Jeśli tak, to lepsze to dla Twoich pleców i bajsepsów niż C4-6, uwierz


Ha! Nawet nie ułamek sekundy myślę, że wisieć w pozycji górnej mogę z minutę albo i więcej. Czy opuścić się do równoległości ramion z podłogą nie wiem, sama nie potrafię tego ocenić a wiadomo, że Shinji czasem powie, że jest lepiej niż jest tylko po to bym nagle nie stwierdziła że "ten trening jest do dupy, ja nie nadaję się do niczego, ćwiczcie sobie a ja idę do domu i już więcej nie ćwiczę".

Skoro mówisz, żebym katowała C1 to mogę spróbować w środę. Zapewne idzie mi to tak nieudolnie jak B1 na filmiku. Zrobię tak jak w przypadku B1 po 8 powtórzeniach obwód potem znowu obwód i podbijać wyniki. A to nie odbije się negatywnie na ćwiczeniu B1? Może lepiej poczekać na mini obwód w tym ćwiczeniu, czy od razu na głęboką wodę ?

A króliki świetne znalazłam nową super rasę królika, nie pamiętam dokładnej nazwy ale mają taką grzywę jak lew


Zmieniony przez - Massami w dniu 2011-09-20 00:55:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Bardzo być może. Np. jak Shinji patrzy wychodzi mi to dużo gorzej niż jak nie patrzy.

Mało kto lubi jak mu się "patrzy na ręce", zawsze robota gorzej idzie, i jak widać w podciąganiu również


Jak nie jesteś pewna techniki - mamy tu pokaźne grono ekspertów
A poważnie to nagraj i sama oceń, możesz oczywiście też wrzucić. Ja np tak się zorientowałem że na początku zamiast C2 wychodziło mi C3
Miniobwody - zobaczymy jak będzie Ci szło, ale pewnie będą nie od rzeczy.
Co do problemów z B1 - nie powinno ich być, przy obu ćwiczeniach pracują zupełnie inne mięśnie

Fajnie, że galerie Ci się spodobały ogólnie cała stronka jest wg mnie za***ista, mnóstwo mnóstwo kozackich zdjęć
To może Ty zająca sobie kup, one chyba są jeszcze większe ?


Edit:
A jak mowa o lwach to jeszcze o takim czymś pomyśleć możesz
http://widelec.org/zdjecie,koty-czesc-11,3652,69.html

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-09-20 01:05:00

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok Od środy katuję C1 zobaczymy co z tego wyjdzie Myślisz, że jak zacznę od 2 powtórzeń będzie dobrze?

Ale zające to dzikusy

Masz tam jeszcze jakiś obrazek w zanadrzu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Będzie

To jakiegoś małego sobie spraw i oswój

Zdjęcie w zanadrzu powiadasz ?
Buszuję od wczoraj znowu po widelcu, przez jakiś czas tam nie wbijałem, i coś tam ciekawego wypatrzyłem, np:
http://widelec.org/zdjecie,kartony,3528.html
http://widelec.org/zdjecie,metropolie,3753.html
i hity sezonu:
http://widelec.org/zdjecie,fakt,2682.html
http://widelec.org/zdjecie,fakt-i-inne-tabloidy-czesc-2,3782.html

Sama pobuszuj, warto

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-09-20 01:10:53

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aktualnie zabrałam się w końcu za przeczytanie książki pana Lafaya Nie wiem czy przeoczyłam coś czy jak ale dlaczego właściwie wykonywałam C4 i C5 w niepełnym zakresie ruchu? Wydaje mi się, że nic takiego tam nie wspomina ale głowy nie dam sobie uciąć

A zajączkowi to lepiej sobie kicać po polanie


Biegnę sobie dzisiaj a tu lis mi drogę przebiegł

Musiałam zedytować tę mordkę "" bo na mój gust wyglądza nieco dziwnie

Zmieniony przez - Massami w dniu 2011-09-20 01:16:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Wspomina o tym w drugim tomie, żeby w ćwiczeniu zastępczym zachować zakres domyślnego.

Czym się różni właściwie zając od królika?
Poza tym że jednego bardziej widzisz w domu (ew. piekarniku ) a drugiego na polanie ?

No mordka niezbyt adekwatna do przytoczonego zdarzenia
To nawet u mnie w lasku niedaleko domu (a mieszkam +/- w pół drogi między centrum a granicą wawy) lisy występują, choć sam nie widziałem ale znam 'świadka', spotkałem za to kupę jeży, wiewiórek, myszy, i jakieś kunofretkołasicopodobne coś

Edit:
To też dobre:
http://widelec.org/zdjecie,fotografie-rozne-czyli-niedoszle-zdjecie-dnia-czesc-3,3672.html

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-09-20 01:26:33

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to chyba, że tak

Zając od królika hmmm.
Zając jest zwierzęciem dzikim a królik udomowionym. Róznią się jeszcze budową ciała i takimi tam .

Jeże to juz standard Ja kiedyś wracając z treningu do domu chciałam zabrać jeża do domu na schabowego ale nie chciał iść Mi zdarzyło się widzieć w Sanoku bobry ale najmniej spodziewany był dla mnie widok rysia pod lasem, nawet się go trochę przestraszyłam. A w Krynicy Morskiej na wolności po "mieście" chodzą dzikim Nawet jednego pogłaskałam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening domatora/armstrong

Następny temat

Trening domatora do sprawdzenia

WHEY premium