SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potreningowe wesołości czyli spam u Massami

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100266

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Haha, ale Ty dopiero zaczynasz a reszta 'z tematu' jest już bardziej zaawansowana, no i nie mówimy tylko o treningach Lafaya

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-08-23 18:05:34

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1605
Oj dlatego czytam tutaj wszystko i się naumiewam :D Pisaliście wcześniej że Massami robiła opcje lżejszą dla barków w ćwiczeniu A2 tak? dobrze zrozumiałem, że z tego względu iż nogi były za nisko tak?

"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę." - Wiesław Czermak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Dlaczego nie polecam ? Wypróbuj, a sam się dowiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1605
Kurde tak kminie i kminie i nie chu chu nie wiem skąd u niej się wzięło tyle ćwiczeń jak w książce na pierwszym poziomie jest 7 ćwiczeń a ona ma 11 :O I jeszcze jedno. Jak dałem radę w 2 dniu pierwszego tygodnia zrobić A1 20/17 w drugiej serii to zmienić je na A2? A i jeszcze jak dorzucę od 2 tygodnia w sensie pon śr i pt 3 serie to maks powtórzeń w każdej robić czy jakoś tak w miarę równo?

Zmieniony przez - nieogarne w dniu 2011-08-23 18:34:53

"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę." - Wiesław Czermak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Max, w każdej z serii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1605
No to będę się pocić! A co z tym A1 na A2? od drugiego tyg dopiero ? I w pierwszym tyg na 100% każdy trening czy zrobić sobie te 70% "aktywnej regeneracji" jutro 3 dzień to chyba by wypadało. Wazzup ratuj koleżke xD
Massami trzymamy kciuki za dalszy progres !!!! Sog za te twoje wyczynania proteo and puma :D

Zmieniony przez - nieogarne w dniu 2011-08-23 19:42:26

"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę." - Wiesław Czermak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Massami ma nieco inny trening, bo wraz z Shinjim dopasowaliśmy go do jej potrzeb
Na A2 możesz przeskoczyć już od jutra.
I jutro zrób 70% poniedziałkowych maksów.
I zawsze, za wyjątkiem 70%, walisz maksy.
I załóż najlepiej sobie swój dziennik tutaj, tam będziemy radzić

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O kurde wyszłam na chwilę z domu a tu taki ruch w sumie fajnie, bardzo się cieszę aż od razu poczułam przypływ chęci do jutrzejszego treningu

Chyba, że chciałabyś brać przykład z ziomka0 i trenować 6x w tygodniu (jak dobrze pamiętam)

Mi właściwie to dni w tygodniu brak żeby trenować chciałabym 2x w tygodniu karate/judo/jakieś inne sztuki walki do tego bieganie 4x w tygodniu + Lafay przynajmniej 2x w tygodniu Chciałabym jeszcze pływać

Kurde tak kminie i kminie i nie chu chu nie wiem skąd u niej się wzięło tyle ćwiczeń jak w książce na pierwszym poziomie jest 7 ćwiczeń a ona ma 11

Hmm dobre pytanie, sama nie wiem, Shinjego pytać trzeba Ale wydaje mi się, że tak: ćwiczenie W jest trochę takie dodatkowe, ćwiczenie A3/4 bo doszłam do 3x8 w A2 , ćwiczenie H dodałam na własne żądanie bo mój brzuch czuł się nieusatysfakcjonowany A poza tym to już chyba nikogo w tym dziale nie zdziwi, że ja ciągle coś modyfikuję Np przerwy mam zupełnie nieksiążkowe. ( 25 sekund pomiędzy seriami i 2 minuty pomiędzy ćwiczeniami).


Massami trzymamy kciuki za dalszy progres !!!! Sog za te twoje wyczynania proteo and puma :D

Ja też trzymam kciuki za progres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1605
Massami już wiem czemu kobiety są z marsa
:D

"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę." - Wiesław Czermak.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening domatora/armstrong

Następny temat

Trening domatora do sprawdzenia

WHEY premium