SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potreningowe wesołości czyli spam u Massami

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100340

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Wywal wagę, tylko lustro .

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E tam w lustrze niewiele widać, polegam raczej na metrze a co do wagi to jednak mam cel wagowy, który chciałabym osiągnąć ( chyba, że wcześniej poczuję się dobrze z własnym ciałem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy tydzień biegania rozpoczęty. Jeszcze tylko tydzień dzieli mnie od pół godziny nieprzerwanego biegu przechodzącego w trucht

Plan na najbliższy tydzień : 6x 4,5' biegu + 6x30" marszu.

Szczególnie ciężko to jakoś nie było ale tętno trochę podwyższone.

Wieczorem czeka mnie jeszcze proteo, ale już czuję, że łatwo to nie pójdzie. Najbardziej przeraża mnie fakt 12 powtórzeń C4.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Będzie bobrze ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko od kilku dni mam takie dziwne uczucie, nie jak biegam tylko jak mp. siedzę sobie wieczorem przy kompie coś tak jakbym miała za ciasne płuca, przy większym wdechu niekiedy czuję takie dosyć przyjemne nawet rozpychanie płuc. Mi to tam nie przeszkadza bo jak już mówiłam to całkiem przyjemne jest tylko czy to nie jest objaw czegoś niebezpiecznego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Może to jakaś reakcja alergiczna, czy coś ?
Pulmonolog się kłania


Edit:
przypominam o artykule konkursowym, piszą że lada dzień ma ruszyć

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-07-05 16:51:06

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O nie żadnych lekarzy ja wolę umrzeć sama z siebie
Reakcja alergiczna hmm w sumie możliwe, ale nigdy nie miałam problemu z alergiami, ale fakt ostatnie testy robiłam 16 lat temu.


A co do artykułu to wczoraj miałam ostatni egzamin więc nie mogłam nad nim myśleć, ale obiecuję poprawę Tylko niebardzo wiem co miałabym pisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wieczorna sesja Lafaya właśnie dobiegła końca.

Rozgrzewka: Skakanka (55, 60, 65)" , 3x10 damskich pompek

A2:7/7/7
D:14/14/14
C5:4/4/4
E:15/15/15
F:16/16/16
W:16/16/16
G:30/30/30
K2:14/14/14

Rozciąganie

Ciężko było, jakaś stagnacja psychiczna znowu puka do mojego umysłu. C5 poszło ciężej niż się spodziewałam i tylko 4 powtórzenia, na szczęście kolejny trening na 70%.

Celuję w 20 powtórzeń, mam mocno obciążone nogi poprzez bieganie, czy to dobry pomysł zostawić na chwilę w spokoju i nie dodawać powtórzeń przez 3-4 treningów? Shinji mówi żebym tak zrobiła jak nie będę mogła juz w kolejnych seriach dobić do ilości powtórzeń jak w pierwszej ale sama nie wiem, chyba psychicznie potrzebuję tej przerwy. A więc robić czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ja powiem tak - jeśli czujesz, że potrzebujesz przerwy to zrób ją!
Inaczej będziesz zmierzać prosto ku regresowi

Możesz też zastosować rozwiązanie zwane miniobwodem: na następnym treningu zamiast podbicia liczby powtórzeń obniż ją, o 1/3 albo i nawet 1/2, i na następnych sesjach zacznij znowu podbijać po +1 od tego obniżonego pułapu

A ile czasu już trenujesz ciągiem ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie nie Przerwa nie wchodzi w grę bo dopiero zaczęłam dostrzegać efekty a poza tym w taką pogodę trening to jedyna rozrywka i cały dzień na niego czekam.


A z tym mini obwodem to ja go mogę zastosować tylko dla nóg czy musiałabym dla wszystkich ćwiczeń. Bo góra idzie bez problemów i nie chciałabym schodzić z liczby powtórzeń.

A ciągiem trenuję 4 tygodnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening domatora/armstrong

Następny temat

Trening domatora do sprawdzenia

WHEY premium