SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potreningowe wesołości czyli spam u Massami

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99976

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Proszę bardzo - brzmi ciekawie i przyszłościowo
(u mnie na Wacie od tego roku też wprowadzili ten kierunek, ale jakoś mnie nie ciągnie )

"Massami - dyrektor Pierwszej Polskiej Elektrowni Atomowej w Żarnowcu"


To chyba na matmie się nie skończą Twoje przejścia z piekielnymi obliczeniami maści wszelakiej

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-07-07 00:17:15

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja kiedyś aspirowałam na Wat Ale na mój kierunek mieli chyba 6 miejsc więc dałam sobie spokój.

E tam atomówka Ja tu mam pod nosem zespół elektownii wodnych Solina-Myczkowce ( I tak tu nie zostanę )

To chyba na matmie się nie skończą Twoje przejścia z obliczeniami maści wszelakiej
Niestety tylko liczenie, tablice wszelakie, kalkulator Mózgi parują Niestety rozstałąm się tylko z nazwą "Matematyka".

Właściwie to my nie mamy żadnej teorii Czasami Shinji pyta mnie czego ciekawego się dowiedziałam A ja nie mam co powiedzie bo tylko liczę i liczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ale na mój kierunek mieli chyba 6 miejsc

Czyżby to była inżynieria bezpieczeństwa ? Tam chyba mają takie wypasione roczniki

Ja tu mam pod nosem zespół elektownii wodnych Solina-Myczkowce


Co u siebie to u siebie

Niestety tylko liczenie, tablice wszelakie, kalkulator Mózgi parują Niestety rozstałąm się tylko z nazwą "Matematyka".Właściwie to my nie mamy żadnej teorii Czasami Shinji pyta mnie czego ciekawego się dowiedziałam A ja nie mam co powiedzie bo tylko liczę i liczę

Ja perdyle, kompletnie nie mój świat ale podziwiam, bo się naoglądałem sporo książek projektów i innych cudów inżynierskich, i tyle obliczeń dokładności skrupulatności wzorów rysunków technicznych i w ogóle skupionych w jednym miejscu to nigdzie indziej nie wiedziałem - trza mieć łeb do tego

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-07-07 00:33:22

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie Chemię chciałam tyle, że nie na cywilnych a na wojskowych

Widzę, że mój dzienniczek aż tętni od tematów treningowych

Niestety idę już spać, żeby się zregenerować i jutro móc poruszyć temat postępów w moim treningu Dobrej nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ja wojskowych to nawet nie rozważałem zbyt długo - wolę cywil być i tyle

Przecież nie ma to jak mały offik na wieczór

Mnie też grzęda wzywa - dobranoc

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
https://www.sfd.pl/***_!!!_Konkurs_!!!_Konkurs_!!!_Konkurs_!!!_***-t765301.html

Zaczęło się, do roboty!

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Massami, no proszę jaka łyżwiarka jak postępy w treningu, czujesz moc :D?



Jedyny medal jaki ja w życiu wywalczyłem to 3 miejsce w zakopiańskim konkursie zjazdu z górki na dupoślizgu z kategorii open jak miałem z 7 lat (przegrałem z dwoma 3 razy cięższymi a przez to szybszymi studentami, chamy jedne !)

...

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Zazdrośnik, sam byś taki chciał!

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
Pewnie żebym chciał, to byłby mój ulubiony medal. Wyobrażam sobie Twoją minę jak tych dwóch studentów wyprzedziło Cię..

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Dawno to było, ale chyba bardziej cieszyłem się że w ogóle coś wygrałem, niż w****iałem że nie jestem na pierwszym miejscu

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening domatora/armstrong

Następny temat

Trening domatora do sprawdzenia

WHEY premium