SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potreningowe wesołości czyli spam u Massami

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100259

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Same koncertówki

Ale dam jeszcze takie:





A brak rozciągania jakoś wybaczymy, co nieograne ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Passenger nie jest Kultu Ale fakt ich wersja jest ciekawa bardzo ją lubię. Widzę, że w podobnym klimacie się obracamy

ale co Ciekawe czemu

O mamo jak gorąco. Aż czuję, że się pocę na samą myśl o treningu ;-( A ja w dodatku na spalaczach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ło kierwa, a czyj ?
Bo ich wersję przyznam tylko znam

No i dobrze ! Przyznam, że skaczę po gatunkach muzycznych, ale głownie to HH + jakieś własnie KazikoAkuraty + chillouty + trochę elektroniki + to co akurat wpadnie w ucho

Ha, to na pewno objaw przypływu MOCY!
A co do spalaczy to nie szkoda wątroby czy tam innych trzustek (chyba, że to l-karnityna ) ?

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-08-24 18:44:38

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1605
Czemu w sensie czemu rozciągania nie nagrasz ;p

"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę." - Wiesław Czermak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
L-karnityna na mnie nie działa , oto pełny skład:






Ło kierwa, a czyj ?
Bo ich wersję przyznam tylko znam

Hmm z tego co wiem to chyba Iggy Pop pierwszy to śpiewał.

No i dobrze ! Przyznam, że skaczę po gatunkach muzycznych, ale głownie to HH + jakieś własnie KazikoAkuraty + chillouty + trochę elektroniki + to co akurat wpadnie w ucho

A to jednak nie





A nie będę filmowac rozciągania bo to nie ciekawe

Zmieniony przez - Massami w dniu 2011-08-24 19:03:00

Zmieniony przez - Massami w dniu 2011-08-24 19:03:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
L-karnityna z tego co wiem to ogólnie placebo, a z listy ingrediencji jaką zamieściłaś zaciekawiło mnie White Willow - jest to odmiana ziółka

A to jednak nie

A to Twoje klimaty w takim razie to... ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a z listy ingrediencji jaką zamieściłaś zaciekawiło mnie White Willow - jest to odmiana ziółka

CHyba nie rozumiem o co chodzi

Moje klimaty hmm Szerokopojęty rock
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
"Zioło" to potoczne określenie marihuany

Ej, no to swojego czasu jednak klymat był ten sam, bo ze dwa czy trzy lata to u mnie głównie Kaziu i jego różne kapele na gitarkach zapieprzali

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Zioło" to potoczne określenie marihuany

Bardzo odkrywcze Myślisz ze mi to pakują do kapsów To pewnie dlatego takie dziwne rzeczy wyczyniam jak mam przerwę


kurde powinnam już wychodzić na trening a mi się nie chce :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
A wiadomo ?

Leć, i kamerkę odpalaj!

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening domatora/armstrong

Następny temat

Trening domatora do sprawdzenia

WHEY premium