SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potreningowe wesołości czyli spam u Massami

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 99816

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cicho tam im szybciej skończy się tu miejsce tym szybciej będę miała nowy dziennik i nowe cele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 129 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 485
dobra massami ty trenujesz tak po prostu dla zdrowia ja trenuje żeby być najlepszy choć puzno zaczołem niestety :( racja po co tracić na takie coś czas?

SonGoku , masz jakiś problem? to pisz , postaram się pomóc , pozdrawiam , i wszystkich gnoij co sobie żarty stroją i w ogóle nie są za dobrzi starajcie sie być lepsi :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9401
SonGoku333 ty to późno zaczałeś....ale chyba używać mózgu. Ja ci wpierw proponuje nauczyć się języka polskiego, chyba ze twoja ambicja jest stac pod blokiem w dresie to juz mozesz wiecej nic nie robic, juz jestes w tym gronie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj wpis w nieco skróconej wersji bo za 4 godziny muszę wstać a jeszcze się nie położyłam Jadę walczyć z termocośtam

Na sam początek tabata, która powinna być nazywana masakrą. Sztanga+ 2,5 kg, łacznie około 10,5kg. Wielki sukces bo dzisiaj udało mi się dokończyć z całkiem ładnym wynikiem, a wyglądało to tak.

15/15/15/11/12/12/11/11 - niby w ostatniej serii przekroczyłam 8 powtórzeń i powinnam dodać obciążenia ale czuję, że nie jestem na to jeszcze gotowa, trochę powalczę z tym ciężarem, dodam ze 2 kg jak po ostatniej serii nie będę czuła, że wypluwam płuca>

C5 i B1:6/6/6
A3/4 i D:10/10/10 A2 dzisiaj bardzo ciężko zadrżały mi wszelkie mięśnie nawet łydki przy ostatnim powtórzeniu 3 serii.
D:21 - od następnego treningu to ćwiczenie wykreślam z rejestru ćwiczeń moje tricepsy są już jak dla mnie monstrualne
O:17/22/17 - 22 w drugiej serii wzięło się stąd, że się pomyliłam- Shinji i Przylep mnie zagadali i się pomyliłam w liczeniu ( dyskusja dotyczyła faktu, że gdyby ktoś stał obok mnie jak wykonuję ćwiczenie O mógłby nieźle dostać z łokcia.
H5:33/35/23
K2:14/14/14 tutaj też zastanawiam się nad eliminacją tego ćwiczenia a przynajmniej nie obniżę chyba poziomu


Zmieniony przez - Massami w dniu 2011-09-08 00:24:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Termocośtam pokonane ?

Zdaje się, że ktoś tu już wcześniej mówił, że D nie jest konieczne, choć bardziej miał przemęczenie a nie przerost na myśli

Nie za dużo powtórzeń w tym H5, nie lepiej zwiększyć ciężar nieco ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Termocośtam pokonane ?
Ha! Pokonane i to w jakim stylu Maksymalna ocena jaką można było uzyskać to 3 w moim indeksie jako jedynym jawi się 3,5

A w H5 to coś kiepsko musiałeś poczytać to nie jest ilośc powtórzeń a ilość sekund przytrzymania.


Ha! Własnie wróciłam z mojej hardkorowej ekskursji do krakusowa. Mam zamiar po przerwie wrócić do treningu. Niema Shinjiego i nie wiem jak to wyjdzie ale mam nadzieję, że chociaż Przylep nie zawiedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Kongratulejszyns!
To przyznaj się jak to zrobiłaś

A co zrobiłaś z Shinjim, sprawdzałaś na nim jak to jest oddać kogoś smokowi ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A no właśnie nie wiem Napisałam co wiedziałam i poszłam Byłam pewna, że nie zdałam

A co zrobiłaś z Shinjim, sprawdzałaś na nim jak to jest oddać kogoś smokowi ?
Tak, Smok pożarł Shinjego

Niecały tydzień mnie nie było a tu takie cuda się wyprawiają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Byłam pewna, że nie zdałam

Tia, skąd ja to znam, "o mój Boże, nic nie umiem, nic nie napisałam, ojejej! a jak przyjdą wyniki to zawsze jest do przodu"


Tak, Smok pożarł Shinjego

No, ostatecznie sam się prosił jadąc do Krakowa


Niecały tydzień mnie nie było a tu takie cuda się wyprawiają

Cuda ? A gdzie, czyżbym coś przeoczył ?

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-09-13 23:20:29

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, ostatecznie sam się prosił jadąc do Krakowa
Ja też byłam i nic mnie nie pożarło A Shinji został pożarty ale raczej przez pracę niż pana Wawelskiego Jak już wspominałam smok lubi krwise, chude mięso młodych dziewic

Cuda ? A gdzie, czyżbym coś przeoczył ?
No jakieś plebiscyty na najbardziej aktywnych ( tak przy okazju gratuluję czy coś kłótnie o pompki a nawet Przylep odnowił swój dziennik, no cuda na kiju
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening domatora/armstrong

Następny temat

Trening domatora do sprawdzenia

WHEY premium