SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy - pole dance, siła, redukcja, pośladki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55025
Jako wlascielka dużego biustu powiem ,że lekko nie jest :p kiedyś bym chciała zmniejszyć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Zgłaszam się jako fanka małych biustów. Ostatnio chyba zjechałam już do miseczki A i jakoś nie płaczę z tego powodu. Właściwie nie chciałabym większego, a że mam drobną górę to mi żadnych proporcji nie psuje. Korzystam i wszędzie chodzę bez stanika, wolność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Hesia nie przeszkadzają ci przebijace sutki?
Ja czasem latem miałabym ochotę wyjść bez stanika, zwłaszcza jak muszę kombinować że stanikiem bez ramiączek, ale mimo wszystko się krępuje.
To już prędzej zima pod grubym swetrem mi się zdarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12197 Napisanych postów 22048 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627672
A mowta co chceta - fajny cyc nie jest zły.
A staniki potrafią być ładne i dodać +10 do looku.
Ja tam lubie co mam i pewnie za jakiś czas bym podciągnęła troszeczkę. Ale nie lubie jak mi chudną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3371 Napisanych postów 4368 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108364
Mowie teraz calkiem serio, ja kompletnie nie widze sie z duzym biustem, nie czulabym sie soba i napewno nie czulabym ze duzy biust mi dodalby plusu do looku ani kobiecości czy atrakcyjnosci - poza kwestiami czysto kulturystycznymi gdzie dobry cycek czesto robi lepsza proporcje ale byc moze tak mysle bo mam od zawsze maly i juz podswiadomie tak na to patrze, przyzwyczailam sie i nie postrzegam tego jako wazny atrybut wazne zeby dobrze czuc sie ze soba, ja np bym w zyciu nie zrobila sobie implantow (no, ew gdybym byla mlodsza i chciala startowac w zawodach, no to mooooze tak), ale jak ktos ma taka potrzebe i go to uszczesliwi to nie mam nic przeciwko temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Nefretam, o ile bluzka nie jest jakaś bardzo opięta albo prześwitująca to nie mam problemu. Mi sutki przebijają nawet w sportowych obciskających stanikach, przyzwyczaiłam się. Trochę to też zależy od otoczenia, na ulicy mam to gdzieś, a znajomych mam raczej takich niekomentujących. Zresztą tak małe cycki chyba nie budzą emocji ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Wchodzę a tu taki temat. Jako nieposiadacz biustu wolę się nie odzywać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
nightingal
Wchodzę a tu taki temat. Jako nieposiadacz biustu wolę się nie odzywać.


Zawsze możesz powiedzieć, że każdy biust jest super!

(Byle zdrowy - wczoraj zmarła moja znajoma właśnie na raka piersi, młodsza ode mnie :( ..)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3371 Napisanych postów 4368 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108364
nefretam
wczoraj zmarła moja znajoma właśnie na raka piersi, młodsza ode mnie :( ..)

Ojej, ale smutne :( :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Moja znajoma - 42 lata - teraz się dowiedziała że miała guzka i już dodatkowo poszły już przerzuty na biodro. Masakra. Także każdy biust jest ok - ale trzeba się badać, bo nowotworów mamy zatrzęsienie.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przeprowadzić redukcję dla osoby początkującej.

Następny temat

Czy mam dobry plan?

WHEY premium