SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy - pole dance, siła, redukcja, pośladki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
I nawet próbowałaś balansować! Ja bym z ekscytacji od razu spadła. Gratulacje!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Paatik
Ja na cm patrzę.... I inaczej spada jak laska ma 100 cm w talii, a inaczej jak 70


No niby jasne, że nie będzie jakoś mega szybko spadać jak u otyłej osoby, ale jak zrobiłam zdjęcia to prawie nie widzę różnicy niestety :(. No ale walczę dalej. Widzę tak czy siak progres na rurce odkąd chodzę na siłownię, więc z tego się mega cieszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Hesia
I nawet próbowałaś balansować! Ja bym z ekscytacji od razu spadła. Gratulacje!


Dziękuję!

To jest taki mikro ruch w barkach/nadgarstkach. Ciężko mi to wyjaśnić , ale poczułam co trzeba zrobić ;). Nie zawsze się udaje, ale jeszcze chyba 2 razy potem się udało :)

A co do balansowania to już widzę że będe miała tendencje do banana :/. No zobaczymy muszę poczytać /pooglądać trochę jak się do tego najlepiej zabrać :)

Dzisiaj próbowałam zrobić takie ćwiczenie już pod press to handstand, ale ciężko mi wyjść tyłkiem aż nad barki



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Też robię podobne, ale z poduszką na podłodze i jeszcze tak wysoko nie mam siły się podnieść, ale właśnie tak samo pomyślałam, że powinno fajnie wzmacniać pod pressy i handstand. Ładnie wchodzi w górę brzucha.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4376 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108433
Mysle ze lepiej by bylo nie na pilce, tylko na czyms sztywnym i statycznym, rownowage latwiej bys zlapala, ale generalnie to chyba jwst wlasnie super jako progresja do stania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
A i jeszcze w ramach niedzielnych zabaw na siłowni testowałam się w przysiadzie, bo nie robiłam już kilka lat - poszło 55kg na 4 powtórzenia (myślę że poszłoby na 6, ale trochę się bałam, że nie wstanę)


?feature=share
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4376 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108433
Bardzo ladnie, pewnie ze by poszlo wiecej, zobacz ze wszystkie powtorzenia robisz w tym samym tempie, wstajwsz szybko i lekko, naucz sie zrzucac sztange do tylu w razie gdybys nie dala rady wstac, tak najlatwiej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
madzia_666
Mysle ze lepiej by bylo nie na pilce, tylko na czyms sztywnym i statycznym, rownowage latwiej bys zlapala, ale generalnie to chyba jwst wlasnie super jako progresja do stania


Ale właśnie piłkę mozna przyturlać do siebie bliżej. Chodzi o to żeby właśnie się ruszało (znalazłam to ćwiczenie kiedyś właśnie na youtubach o press to handstand)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4376 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108433
A ok, ja na crossficie takie widzialam z boksow wlasnie, ale moze dlatwgo ze nie bylo pilek
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przeprowadzić redukcję dla osoby początkującej.

Następny temat

Czy mam dobry plan?

WHEY premium