SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy - pole dance, siła, redukcja, pośladki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1106
Hahahaha czasem tak jest :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1106
O kurde, co?! Jak to?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Tak z dwa tygodnie temu na rurce mnie coś zabolało, ale myślałam że zaraz przejdzie. Nie przeszło, ale stwierdziłam że naciągnęłam miesięcy brzucha, bo bolało przy skrętach głównie. Dzisiaj jakoś tak się uderzyłam niefortunnie że się zapowietrzylam z bolu na kilka minut i instruktorka mi powiedziała, że to raczej jest pęknięte żebro, a nie naciągnięty mięsień. Tylko kazała prześwietlić żeby się upewnić i żeby ewentualnie mogła mnie podkleic tape'em przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1106
O kurde… współczuje. To jakoś „upadłaś” na rurkę źle czy co? Mnie tak kiedyś bolało, ale to na początku głupia ja upadałam bokiem na rurkę.
Obyś szybko się pozbierała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Nieee, robiłyśmy takie jakby hm, przetoczenie się plecami po rurce? Ciężko mi to wytłumaczyć, w każdym razie wymaga to rozciągnięcia klatki i chyba od tego pękło.
Z tego co czytałam zebra mogą pęknąć tak przeciążeniowo u sportowców.
(W allegrze często ludziom pękają żebra)
Do 6 tygodni powinno się zrosnąć. Chociaż fakt, że trenując dalej to nie pomagam..


Zmieniony przez - nefretam w dniu 2022-07-09 20:07:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12175 Napisanych postów 22014 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627458
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Weź odpuść trochę z treningami. Jeszcze sobie pogłębisz problem. Ja się niedawno dowiedziałam, że jeśli dojdzie do przemieszczenia złamanych żeber to się nie zrastają... nigdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Paatik
Nie wiedziałam ze rurka może być taka groźna…
Oby szybko się zrosło


Rurka jest dosyć mocno kontuzjogenna. Zerwane dwugłowe, rozwalone stożki rotatorów, wiecznie przeciążone barki, ścięgna bicepsa, mięśnie okolołopatkowe...

No nie mówiąc o siniakach. Bo wiecznie się wygląda jak ofiarą przemocy domowej :p. Jak zaczynalam pamiętam że byłam u ginekologa który bardzo wymownie na mnie spojrzał:p. Ale jak usłyszał że trenuje pole dance to tylko pokiwał głowa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Hesia
Weź odpuść trochę z treningami. Jeszcze sobie pogłębisz problem. Ja się niedawno dowiedziałam, że jeśli dojdzie do przemieszczenia złamanych żeber to się nie zrastają... nigdy.


Wiesz, ono raczej na pewno nie jest złamane. Nie boli mnie jak oddycham -.nawet mega głęboko. Raczej w takich bardzo specyficznych skrętnych ruchach. Więc generalnie wszystko co robię to tak żeby nie bolało. A ja mam niski próg bólu,.więc naprawdę uważam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przeprowadzić redukcję dla osoby początkującej.

Następny temat

Czy mam dobry plan?

WHEY premium