SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy - pole dance, siła, redukcja, pośladki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
Był gdzieś taki wzór, ze 0.1g x waga ciała. Generalnie dawki są ok 30g jak robisz okres do nasycenia i potem podtrzymanie, lub stałe codzienne dawkowanie 5-10g (niektórzy podają 2g). Nadmiar jest wydalany z moczem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108545
Tak jak Patik mowi, ale teraz raczej zalwca sie na stale niezaleznie od okresu 5g dziennie, bez tych okresow wysycen, bierzesz codziennie czy on czy off 5g i nie myslisz wiecej o tym bo kreatyna ma tez inne profity, dlatego warto brac nawet w okresach kiedy sie nie trenuje. Kilkudniowa przerwa nie powoduje znacznego spadku wysycenia, to wysycenie spada stopniowo, jak konczysz brac to chyba po 1-2 tyg masz poziom wyjsciowy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108545
nefretam
Ale tak się zastanawiałam ostatnio, bo właśnie wszędzie jest napisane o tych 5g. Wielki chłop 100kg ma brać 5g i ja też 5g?

Tak, ty wysycisz sie szybviej a on wolniej i tyle, nadmiar wydalasz. Nie ma sensu dawac rozne dawkowania w zaleznosci od wagi ciala, bo po co komplikowac sprawe, najprostsze rozwiazania (w tym przypadku stale dawkowanie) sa czesto najlepsze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
nefretam
Ale tak się zastanawiałam ostatnio, bo właśnie wszędzie jest napisane o tych 5g. Wielki chłop 100kg ma brać 5g i ja też 5g?


Ja się zawsze nad tym zastanawiam i na bazie własnych doświadczeń, biorąc różne suplementy doszłam do wniosku, że te dawki to są właśnie głównie dla facetów bo oni są przede wszystkim adresatami supli akurat w przypadku kreatyny nie ma problemu, ale wiele supli w dawce sugerowanej przez producenta działało na mnie za mocno i często muszę właśnie zmniejszać dawki. Kreatyne zawsze brałam codziennie 5g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55043
Ja wam powiem , że przed ciążą używałam , kreatynę , aakg , beta alaninę , cytruline , gabbe ,zma , ashwangande , eaa , colagen flex , teraz używam tylko kreatynę i czuję się tak samo jak używałam wszystkie wymienione suplementy. Być może na mnie to nie działa tak po prostu :p jedyne działają na mnie mocniejsze przedtreningowki ale muszę brać mniejsza ilość niz zalecana na opakowaniu bo wywala mi ciśnienie


Zmieniony przez - marta894 w dniu 2022-06-15 17:00:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108545
Tak, bo to nie sa jakies game changery, to daje tylko jakis maly procent do calosci, podstawy i tak sa najwazniejsze, czyli odpowiednio dobrany trening, dieta, dbalosc o podstawy regeneracji m.in.sen.
A przedtreningowek to nigdy jeszcze nie probowalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
marta894
Ja wam powiem , że przed ciążą używałam , kreatynę , aakg , beta alaninę , cytruline , gabbe ,zma , ashwangande , eaa , colagen flex , teraz używam tylko kreatynę i czuję się tak samo jak używałam wszystkie wymienione suplementy. Być może na mnie to nie działa tak po prostu :p jedyne działają na mnie mocniejsze przedtreningowki ale muszę brać mniejsza ilość niz zalecana na opakowaniu bo wywala mi ciśnienie



Zmieniony przez - marta894 w dniu 2022-06-15 17:00:37


No ja się właśnie zastanawiam jaki to wszystko ma sens :p

Ale też może być trudno zauważyć takie subtelne różnice w regeneracji np.

No nie wiem, najwyżej więcej nie kupię ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
Ja akurat czuję różnicę jak biorę zma i gaba. Po pierwsze nie łapią mnie skurcze i nie drga powieka a po drugie łatwiej mi się zasypia i dużo lepiej śpi, nie mam problemu ze budzę się w nocy a później nie mogę zasnąć.
Natomiast przedtreningówek nie lubię i nie używam z dwóch powodów. Znam tylko jedną która przy bieganiu nie powoduje pompy w nogach i uczucia ciężkich nóg, reszta odpada. Poza tym o ile przed treningiem jest taka moc, że mogłabym maszyny na siłowni przestawiać (i to biorąc pół sugerowanej dawki ) o tyle po treningu mam taki zjazd, że zasypiam na stojąco, normalnie same oczy mi się zamykają i się wyłączam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4388 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108545
U mnie zma + ashwaganda 600-900mg fajnie jakosc snu poprawiaja, biore okresowo, teraz akurat nie biore.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przeprowadzić redukcję dla osoby początkującej.

Następny temat

Czy mam dobry plan?

WHEY premium