SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy - pole dance, siła, redukcja, pośladki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Dzisiejszy trening :)

1a Podciąganie podchwytem
4 4 3 3
1b OHP sztangą
10x15kg 10x15kg 8x17,5 8x17,5

2 Przysiady bułgarskie 5x8
2x8kg
Masakryczne 5 serii. Nienawidzę bułgarów. Byłam tak zmęczona, że powinnam od tego schudnąć od razu 5kg :p

3aT-raises hantlami 4x8
2x1kg ,2x1kg, 2x2,5kg 2x 2,5kg

3b Pompki klasyczne
10 10 10 10

4 Calf raises
Robilam na smithie na stepie i chyba było ok
20kg 20kg 30kg
5 Wycieraczki w leżeniu na ziemi
30 26
6 Long lever plank
11sek 12sek


Wrzucam filmiki z tych bułgarskich
Wiem że można robić bardziej pionowo,ale wtedy bardziej się męczy czwórka, a w takim pochyleniu podobno bardziej pośladek






Zmieniony przez - nefretam w dniu 2022-07-10 14:59:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1106
Dużo masz tego na treningu. Ile Ci ogólnie zajmuje? Mi mniej więcej 1,5 h…
Tez nie lubie Bułgarów. Zdycham po tym, ledwo chodzę po siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Hm, z rozgrzewka, ćwiczeniami od fizjo i rozciąganiem z 2,5 godziny w porywach do 3.

Sam trening jakoś ponad godzinę,nie sprawdzałam.


No ale to znaczy że chyba nie mam tak silnych nóg jak mi się wydawało :p. Trzeba ćwiczyć! Ale szczerze już jest mi źle na samą myśl o tym ćwiczeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1106
Kurde szacun, mi Max starczy 2h bo potem latam jak głupia ze wszystkim innym :D

Oj tam, wszystko z czasem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
nefretam
Hesia
Weź odpuść trochę z treningami. Jeszcze sobie pogłębisz problem. Ja się niedawno dowiedziałam, że jeśli dojdzie do przemieszczenia złamanych żeber to się nie zrastają... nigdy.


Wiesz, ono raczej na pewno nie jest złamane. Nie boli mnie jak oddycham -.nawet mega głęboko. Raczej w takich bardzo specyficznych skrętnych ruchach. Więc generalnie wszystko co robię to tak żeby nie bolało. A ja mam niski próg bólu,.więc naprawdę uważam :)


To może lepiej zrobić prześwietlenie żeby mieć pewność i sobie nie zaszkodzić a w razie utrzymującego się bólu skonsultować z fizjo.

Dla mnie 1,5h treningu to max, jak jest dłużej to spada koncentracja i nie jestem w stanie przyłożyć się porządnie do ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Tak, tak, spróbuję jakoś ogarnąć prześwietlenie od rodzinnego. Albo od ortopedy. Muszę podzwonic jutro.

A co do treningu to ja nie wiem jak bym się miała wyrobić w 1,5 godziny.
Ja samych przerw mam chyba pół godziny rozpisanych. A i tak robię krótsze, bo to by wieki inaczej trwało. Chociaż wlasnie w tych bułgarskich robiłam te 3 minuty co serie :p

Samo ograniecie sobie sprzętu jak czasem szukam talerza 5kg przez 5 min trwa całkiem długo.

I też mam sporo dodatkowych ćwiczeń rozciągająco - korygujacych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
W tym słynnym conjugate treningu jest wyraźnie napisane ze bez rozgrzewki powinien trwać Max 1 godz. Ale to typowy na sile. Kulturystyczne potrafią trwać do 2 godz. Ale długie przerwy to nie w kulturystycznymb- tu przerwy są zwykle Ok 1-1.5 min.
Ja dluzej niż 1.5 bym nie pociągnęła właśnie z głowa - tak jak Viki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54972
U mnie kiedyś też trening potrafił trwać 3h , a teraz 1.5h max 2 i o wiele lepiej mi się trenuje tak krócej . Bułgarów też nienawidze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Ale sam trening nie trwa dłużej niż 1,5 godziny. Po prostu tyle mi schodzi 9d wejścia do wyjścia z siłowni :). Leżenie w Żabce nie wymaga koncentracji jakiejś wielkiej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
A ja bułgary uwielbiam. A treningi robię bardzo długie normalnie. Tylko w awaryjnych sytuacjach zmieszczę się w 2 godzinach .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przeprowadzić redukcję dla osoby początkującej.

Następny temat

Czy mam dobry plan?

WHEY premium