SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy - pole dance, siła, redukcja, pośladki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627758
Ale w ogóle nie kumam jaka sylwetkę Autorka widzi u siebie jako „docelowa”? To co na zdjęciach to taka fajna zdrowo-sportowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Paatik
Ale w ogóle nie kumam jaka sylwetkę Autorka widzi u siebie jako „docelowa”? To co na zdjęciach to taka fajna zdrowo-sportowa.



Hm, na pewno chce się zmieścić w swoje stare dżinsy :p
I chciałabym zobaczyć na wadze 5 z przodu ;). Jak to w praktyce wyjdzie to zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
madzia_666
Jest dobrze, silna jestes, mozesz tylko rdl robic barfziej na tylna tasme bo troche za bardzo czworki angazujesz, robisz taki lekki przykuc, kolano do przodu idzie za bardzo, staraj sie nie myslec sztanga w dol, tylko biodro w tyl, piszczel ma byc w pionie, poza tym mozesz nieco dokladniej robic faze ekscentryczna, czyli jak idziesz w dol, rozciagaj te dwojki bardziej, to nie sa wyscigi, nie ma co tak pedzic, skup sie na tym miesniu ale bedziesz robic czesto to wyczujesz to lepiej za jakis czas

Reka normalna, wcale nie jakas wielka, tylek fajny, a redukcja ci idzie jak trzeba wiec bedzie zaraz jescze fajniejszy



Wydaje mi się, że jakoś bardzo to kolano nie idzie do przodu, ale będę o tym myśleć. I faktycznie widzę że trochę tak macham - postaram się wolniej.

Trochę mi już puszcza chwyt pod koniec, może też dlatego staram się szybko bo ostatnie 2-3 powtórzenia to już tak ledwo trzymam ta sztangę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4383 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108501
Troszke kolano idzie, nieduzo ale mogloby byc mniej (czyli mniej czworek), staraj sie bardziej srodek ciezkosci na tyly przerzucic, czyli jak robisz to cale cialo bardziej w tyl na piete a nie na palce.
To sa takie niuanse, porobisz dluzej to sie samo wyklaruje. A i chwyt moze miec znaczenie, bo wlasnie jak puszcza to juz jest tylko mysl by szybciej skonczyc, a wtedy technika lekko szwankuje, wez paski i juz, to nie wstyd a nawet czesto konieczne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Miałam pisać to co dziewczyny- podnosić ciężar jak w pozycji do martwego, zwolnij opuszczając sztangę, myśl o posłaniu tyłka do tylnej ściany - nawet jeśli to spowoduje, że nie zejdziesz tak nisko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
I






Zmieniony przez - nefretam w dniu 2022-06-01 09:28:14

Zmieniony przez - nefretam w dniu 2022-06-01 09:28:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607878
nefretam
Paatik
Ale w ogóle nie kumam jaka sylwetkę Autorka widzi u siebie jako „docelowa”? To co na zdjęciach to taka fajna zdrowo-sportowa.



Hm, na pewno chce się zmieścić w swoje stare dżinsy :p
I chciałabym zobaczyć na wadze 5 z przodu ;). Jak to w praktyce wyjdzie to zobaczymy.


Akurat waga to kiepski wyznacznik, ta sama osoba może wyglądać super przy wadze 65kg i dużo gorzej ważąc 59kg. Mnóstwo tu było takich przykładów na forum. Poza sportami gdzie liczy się rzeczywiście waga to nie ma co się tym przejmować. Mięśnie przecież ważą więcej niż tłuszcz. Można mieć wyższą wagę i fajną, jędrna sylwetkę z niskim poziomem tkanki tłuszczowej a można ważyć mało, ale być jednocześnie skinny-fat gdzie niby jest chudo, ale wszystko wisi i się trzęsie a tłuszczu sporo.
Podobnie z tym mieszczeniem się w stare spodnie jak tyłek urośnie i się podniesie to może już w te spodnie nie wejść ja się nie mieszcze w niektóre bluzki i sukienki bo mam szersze plecy niż kiedyś także trzeba się zastanowić co ma być celem, bo fajna sylwetka to nie zawsze niższa waga i obwody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3381 Napisanych postów 4383 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108501
Dokladnie, ale to glownie psychika potrzebuje tej 5 z przodu, co to za roznica 60kg a 59,7kg, a jaka roznica w postrzeganiu tej wagi :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Viki


Akurat waga to kiepski wyznacznik, ta sama osoba może wyglądać super przy wadze 65kg i dużo gorzej ważąc 59kg. Mnóstwo tu było takich przykładów na forum. Poza sportami gdzie liczy się rzeczywiście waga to nie ma co się tym przejmować. Mięśnie przecież ważą więcej niż tłuszcz. Można mieć wyższą wagę i fajną, jędrna sylwetkę z niskim poziomem tkanki tłuszczowej a można ważyć mało, ale być jednocześnie skinny-fat gdzie niby jest chudo, ale wszystko wisi i się trzęsie a tłuszczu sporo.
Podobnie z tym mieszczeniem się w stare spodnie jak tyłek urośnie i się podniesie to może już w te spodnie nie wejść ja się nie mieszcze w niektóre bluzki i sukienki bo mam szersze plecy niż kiedyś także trzeba się zastanowić co ma być celem, bo fajna sylwetka to nie zawsze niższa waga i obwody



Viki ja lubię jakieś takie konkretne cele. Waga nie jest najlepszym ale jakbym się zafiksowala np. na 65cm w talii albo 20% BF (który nie wiadomo jak zmierzyć), to nie wiem czy byłoby lepiej. Wiem, że z czasem będzie pewnie coraz trudniej, więc zobaczymy co wyjdzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przeprowadzić redukcję dla osoby początkującej.

Następny temat

Czy mam dobry plan?

WHEY premium