SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy - pole dance, siła, redukcja, pośladki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55013
Ja bym spróbowała zacząć od 2tysiecy i obserwować organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
nefretam
Ok, czyli podsumowując, wyrzucam crossfit i podnoszę kalorie do 1900? Będzie ok?

Czy mogę pomijać przysiady? Specjalnie ich nie ma, bo mam silne tendencje do rozbudowy czwórek, ale zastanawiam się czy może powinny być może po prostu z mniejszym ciezkarem a większą ilością powtórzeń?



W planie który wrzuciłaś nie ma przysiadów więc ciężko się odnieść w sumie do pytania.

Można żyć bez przysiadów. Ale też warto trenować równomiernie w miarę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
1900 to będzie stanowczo za mało przy tej aktywności. Zapotrzebowanie masz na poziomie ok 2500 kcal. Zaczęłabym nawet 2200.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Na razie myślę że będę się trzymać 2000. 10 lat temu jak założyłam tu dziennik to dziewczyny mi doradziły 1800 ;)

Wczoraj była rurka, ale baaardzo lajtowa, wiecej gadania niż ćwiczenia :p

Potem pojechałam na siłownie
Strasznie było dużo ludzi, nie było długo wolnej sztangi, więc ćwiczenia trochę nie w tej kolejności co chciałam.

Podciągnie: 4 , 2, 2 ,1
Wyciskanie na barki 7,5kg (hantla) x10, 7,5kg x10, 9kg x8 , 9kg x8
Pompki szeroko 7,7,6,5
Hip thrust 50kg x8, 50kg x8, 60kg x7, 60kg x6
Martwy ciąg (lajtowo bo nie miałam już siły po tych hip thrustach, chyba muszę robić albo jedno albo drugie)
30kg x12, 30kg x12, 35kg x 10
Pompki wąsko na kolanach 6,6,5






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
paula.cw



W planie który wrzuciłaś nie ma przysiadów więc ciężko się odnieść w sumie do pytania.

Można żyć bez przysiadów. Ale też warto trenować równomiernie w miarę.




Bo plan wymyśliłam sobie sama ;)
Dlatego nie ma w nim przysiadów.
Też walczę o szpagat, więc te przysiady mi nie leżą za bardzo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3365 Napisanych postów 4365 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108316
Ten martwy to ja bym zamienila na rdl albo sztanga albo hantlami, jak wolisz, moze w superserii z hip thrustami, z 10 powtorzen kazdego, dosc ciezko, 3-4 serie i masz fajny secik na tylek, jak chcialas

Z tymi kcal to jest tak ze szczegolnie u kobiet szybko dochodzi do adaptacj i mimo ze sa male te kcal to zaraz przestaniesz chudnac, pole manewru masz wtedy slabe, aktywnosci ciezko dolozyc bo masz juz duzo, a obciecie dalej nic nie da dlugofalowo. Ani redukcji ani poslada, hehe, po prostu bedziesz miala male zmiany w sylwetce, albo krotkotrwale, nic sie nie zmieni w ciele. Stad ta propozycja wyzszych kcal, propozycja madra

A szpagat super



Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2022-04-06 21:13:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55013
Szpagat super :) miałyśmy tu kiedyś wyzwanie szpagatowe :) robiłam nawet podejście do szpagatu ale zabrakło mi chęci na systematyczne rozciąganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
Dużo tam nie brakuje - ze 2 tyg. Systematyczności i usiądziesz.
Nie sadze aby przysiady przeszkadzały w szpagacie….
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Rzeczywiście blisko do celu ale zakładanie że do zrobienia w dwa tygodnie może być błędne. Jedni zrobią w miesiąc a inni będą walczyć rok :p

10 lat temu to tu 1600 kcal też było bardzo często popularne na forum ale cóż podejście się zmienia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Paatik
Dużo tam nie brakuje - ze 2 tyg. Systematyczności i usiądziesz.
Nie sadze aby przysiady przeszkadzały w szpagacie….


To jest zdjęcie sprzed chyba 2 miesięcy - dalej nie siedzę...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przeprowadzić redukcję dla osoby początkującej.

Następny temat

Czy mam dobry plan?

WHEY premium