SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy - pole dance, siła, redukcja, pośladki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
madzia_666
O masz, wrzucam tu jest git od naszej topowej wellneski, ruch jest jak trzeba, wg mnie zakres dobry, nie ma ruchu w ledzwiowym, ruch dokladny.
https://www.instagram.com/tv/CdGWVm-FKvx/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Ale mozna jedzcze robic inaczej, bardziej rotowac na zewnatrz bardziej na posladkowy sredni, mniejszy zakres, jak na fotce, to chyba tak jak Patik robi, ale nie wiem czy Patik rotuje noge i jak tam u niej linka leci.








Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 27.05.2022 12:59:28

Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 27.05.2022 13:00:01


Link mnie przenosi w zawody Olimpia :)

A na obrazku widzę że właśnie to też nie jest do boku tylko tak po skosie?

Ja robiłam tak całkiem do boku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3385 Napisanych postów 4394 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108632
Link cie przenosi na insta Ani Mroczkowskiej (extreme_woman), naszej topowej wellneski, ktora sie na olimpie zakwalifikowala w tym roku, u mnie sie otwiera normalna strona Anki, gdzie robi ladne wykopy na ktorych mozesz sie smialo wzorowac.

Wykopy robione po lekkim skosie sa na posladkowy sredni, jak na fotce, i jak Patik, ale jednak mysle ze Patik mogløaby nieco wiekszy zakres robic.

Wykopy calkiem do boku robi sie b.rzadko, jest taki wariant cwiczenia ale jesli mowimy o efektywnym budowaniu tylka to raczej tylko w tyl i po skosie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Ja mam w planie i w tył i boki

Już ogarnęłam - jak otworzyłam przez Chrome to dobrze się otworzyło

I w tył chyba nieźle ograniam bo widziałam dużo filmików, ale chodzi mi właśnie o te w bok na średni i mały


Zmieniony przez - nefretam w dniu 2022-05-27 14:07:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3385 Napisanych postów 4394 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108632
Wg mnie to szkoda czasu robic cos na maly bo to taki mikromiesien a jak zrobisz sredni to uzyskasz ten sam efekt, to juz takie szlifowanie mega detali u osob ktore pracuja tylko nad detalami tylka a nie nad tylkiem po calosci. Ale jak masz w planie to rob, nie zaszkodzi :)

Najlepiej robic po prostu na sredni, a to jest raczej w tyl i po skosie, a nie calkiem w bok.


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 27.05.2022 14:24:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Dziękuję Madzia :)

Dla mnie też liczy się funkcjonalność - chyba bardziej niż wygląd.
Mam beznadziejny szpagat poprzeczny jeśli chodzi o taki aktywny to już w ogóle pewnie jakieś 90 stopni sila mięśni i też chciałabym nad tym popracować. Na pewno mam też przykurczone przywodziciele, ale zapewne te pośladki też nie za mocne....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3385 Napisanych postów 4394 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108632
No jasne, pewnie, chociaz uwierz mi, robienie wykopow calkiem w bok to ci ani sily ani funkcjonalnosci nie poprawia, ani tez szpagatu poprzecznego
Jak masz w planie wykopy to pewnie by wzmocnic slaby tylek jak piszesz, czyli wszystko sie zgadza, robisz wykopy w tyl i drugi wariant w tyl po skosie z rotacja zewnetrzna na posladkowy sredni i tyle. Bedzie poslad piekny i funkcjonalny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
Będę robić po skosie :)

W końcu coś ruszyło!!
I zmieściłam się też w szorty rozmiar 36 :D


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
4 kg w 2 miesiące to jest bardzo dobry wynik! Przy takim tempie ładnie sam fat powinien lecieć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3385 Napisanych postów 4394 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108632
A mowilas ze redukcja ci nie idzie
No jak nie idzie jak takie spadki! Ja to na wage mniej patrze, bardziej na wymiary, talia, udo, tylek, super!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
madzia_666
A mowilas ze redukcja ci nie idzie
No jak nie idzie jak takie spadki! Ja to na wage mniej patrze, bardziej na wymiary, talia, udo, tylek, super!


No bo przez 3 tygodnie nie szło. Ale może to tak skokami teraz będzie szło.
Ja też często zatrzymuje sporo wody, w zależności od cyklu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przeprowadzić redukcję dla osoby początkującej.

Następny temat

Czy mam dobry plan?

WHEY premium