SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH-alternatywa dla SAA cz.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 249662

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 421 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57247
N6 , daj sam m-dien , nic nie lacz , wiecej nie znaczy lepiej , na redukcje jest dieta , a ph ci tylko maja pomoc , m-dien solo jest juz wystarczajcym obciazeniem dla organizmu , to jest mocny srodek sam w sobie, napewno bedziesz zadowolony , a zabawek z allegro niewiadomego pochodzenia to bym kijem nie dotknal , reasumujac ,masz 21 i duzo czasu ,na nastepna wycinke mozesz dac np pro epi + pro tren lub trendione.

arr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2094
czy przy m-dien występuje duże ryzyko gino?

"Ćwicz jak zwierz zachowuj się jak człowiek"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Jako, że to pochodna nandrolonu mogą wystąpić symptony ginekomastii progesteronowej, jednakże szansa jest o wiele mniejsza niż w przypadku nandrolonu.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202702
p-stanz odpuść sobie bo trzeba dawkować bardzo wysoko żeby odnieść korzyści...do m-diena daj 11oxo i ustaw tak byś kończył samym 11oxo dorzuć też dobry spalacz...a tak poza tym cykl bez testosteronu jest g**** warty...

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2013-04-11 14:46:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 972
Jem własnie Muscle Testa od Burneiki, zostało mi DMZ Xtreme pare tabsów z przedostatniego cyklu, mogę dorzucić po 1 tabs DMZ na 3-4 tydzien MT ?

Niebiesko-biały herb...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202702
możesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Panowie powiedzcie która firma z obecnie dostępnych na alle.... jest pewna nie chce sie nadziać na produkt po którym nie będzie efektów :/

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2094
moim zdaniem obecnie pewną firma jest dragon nutrition. jeszcze się na bubla nie nadzialem.

"Ćwicz jak zwierz zachowuj się jak człowiek"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Właśnie kiedyś kupiłem pro sd z dragona i lipa ale może miałem pecha :/

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3107
ewentualnie lgi albo thai labz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cyklik !!

Następny temat

ANAVAR VS TESTOSTERON

WHEY premium