SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH-alternatywa dla SAA cz.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 249311

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1063
Dwa warianty wchodzą w grę.Możliwe że przez dymethazynę, albo po prostu za duży progres w krótkim czasie i stawy po prostu są przeciążone.Ból za obserwowałem tylko w barkowych. Jutro pójdę kupie coś na stawy i zrobię przerwę.

Tylko najslabsze psy najgłośniej szczekają... najwiecej p.i.e.r.d.o.l.ą i nic nie robią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
Bral ktos cynostane z AI? Jak to sie ma do mdrola?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Dokladnie Mumin tak jest , ciesze ze moje pisanie tez nie poszlo w las i niektorzy wyciagna sobie wnioski ze swoich ewentulanych bledow.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
pytanie do konsumentow wyzej wymienionego dmz, poprawiona tez jest regeneracja ? chcialbym sie na cyklu pokusic o trening dogg crapp trening dosyc intensywny kazda partia 2x tyg i wlasnie zalecany na towarze, ale czy na ph dam rade tak pociaganc ? ale wlasnie jak z ta regeneracja podkrecona tez jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12999
M-drol potęga ćwiczysz, rośniesz z dnia na dzień im bardziej mięśnie rozpier****sz im więcej jesz tym stajesz się większy, regeneracja jest natychmiastowa (średnio przespana noc wystarczy) więc tyraj jak pies, urośniesz :)

@ wiem po sobie, złapałem 11 kg z czego 8 zostało w 4 tyg, złapała mnie grypa, 2 tyg przeleżałem w łóżku, miałem problemy ze snem ogólnie side'y były ogromne ale siłowni nie odpuszczałem i na prawdę się opłacało :) średnio 1,5 - 3cm + na partię.

@ Dodam, że był to mój pierwszy raz z SSA myślałem, że to cukiereczki jak kreatyna a to się zdziwiłem pierwszy cykl M-drol solo, bez teścia, blok był wyraźnie odczuwalny, najbardziej gdy się zjarałem, intensyfikacja wrażeń i pulsacyjnie przenikający ból jąder trudno to opisać, taki tępy, mdły :D Na pewno blok. Teraz nie mogę się doczekać jak polecę z teściem Alphy 500mg ew :D Koso oj koso.

Zmieniony przez - kocialamka w dniu 2013-02-19 11:18:46

Zmieniony przez - kocialamka w dniu 2013-02-19 11:22:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
kiedy to było? Jaka firma mdrola?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12999
Marzec 2012, CEL z allegro. Albo był tam Antek, albo meta w dużym stężeniu albo na prawdę substancja aktywna taka sama co w M-drol'u lub nawet sam oryginalny M-drol. Bo metkę zajadałem nawet tą z Balkana, antka też ale nic nie kosiło jak ten M-drol z allegro ^^.

https://www.sfd.pl/M_drol_[Dokładne_oględziny]-t842151.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
właśnei dlatego pytam kiedy, bo czas działa na naszą niekorzyść :( Teraz gorzej o dobre cukierki :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12999
To zapodaj Pro-SD z Dragona i masz pewniaka. O CEL'u zapomnij chyba że od 1 źródła z allegro ale nawet on już informował, że ostatki zostały.

Zmieniony przez - kocialamka w dniu 2013-02-19 12:09:03
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cyklik !!

Następny temat

ANAVAR VS TESTOSTERON

WHEY premium