SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH-alternatywa dla SAA cz.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 248085

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3523
A zwykłe epi? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pierwszy cykl weź Epi od Dragona 30/30/30/40... przez 8 tygodni. Jako osłonki. Omega 3, lecytynę i cos na stawy - np. Nutrend Flexit i Swanson Boswelia Serrata. Na wątrobę możesz dołożyć Esseliv Duo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stada
Właśnie ryjące więcej,bo saa to lekarstwa które mają to co my naturalnie mamy w organiźmie a PH to związki chemiczne które do tego konwertują i wykazują takie same działania.To tak jak masz narkotyki i dopalacze.

No nie przesadzaj, że SAA to substancje naturalnie występujące w organizmie! PH to SAA tylko, ze koncertując do SAA dopiero w organizmie, lub są juz lagodnymi SAA co nie konwerutuja. PH w większości ryja wątrobę bo większość środków oralnych jest alkilowana. Środki podawane w infekcjach nie musza być alkilowane. A narkotyki i dopalacze to zupełnie inna historia i nie można tego tak po prostu porównywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3523
Jakie mogą być skutki uboczne tego?

BTW. dzięki za pomoc bez hejtu, rzadko spotykane : D

Zmieniony przez - Skull3 w dniu 2013-12-14 13:34:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolego poczytaj sobie, w Internecie jest mnóstwo informacji na ten temat. Generalnie po Epi możesz sie spodziewać rozregulowania gospodarki lipidowej, wypadania włosów, bólu stawów, podwyższonych enzymów wątrobowych. Tak czy inaczej to łagodny PH. Jestem po cyklu i nie zauważyłem pogorszenia stanu zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
No wiem że nie można tego porównywać ale chciałęm koledze przybliżyć jak należy patrzeć na te PH,bo zauważyłem że przez tego Burneike ludzie patrza na PH jak na kreatyne,a naj gorsze jest to że nie mają pojęcia nic o profilaktyce,szkodliwości a w większości nawet o dietetyce.Ja wziełem Epi z konkretnych powodów m.i.chciałem wyrobić sobie o tym zdanie i w 100% to wszystko zrealizowałem.Więc kolego,jeżeli masz dostęp do wina w przyzwoitej cenie to bierz wino +profilaktyka.cenowo za cały cykł wyjdzie nawet taniej,efekty uboczne mogą być takie same a progres na pewno z 2xtaki.Pozdro

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3523
Wiem co to kreatyna, spokojnie.

A jak potem z powrotem do treningów na sucho? Może wystąpić taki stan, gdzie nie będe mógł ruszyć wymiarów ani o 0,5 cm bez PH i SAA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9168
czy może to nikt ci tego nie powie po to kwestia indywidualna zależy od diety,treningów i genetyki.Oczywiście może być tak że rozlegulujesz organizm na jakimś mocnym cyklu a potem go nie uregulujesz to zanim to wszystko samo dojdzie do normy to wszystko ci spadnie co przyszło,albo nawet bedzie gorzej niż przed cyklem,bo znam takie przypadki wśród swoich znajomych.Dlatego jak się masz brać za jakiś cykl to opanuj organizm w naturalny sposób.Ja osobiście do diety i treningu i suplementacji przykładam się profesionalnie to mimo że ćwicze 6lat zastuj nie do złamania u mnie nie występuje.A saa wcale nie stosuje,kiedyś tzn 3lata temu brałem z głupoty 100tab mety 5mg i teraz tylko epi.Ale epi to dlatego że musiałem osobiście poznać co to jest właściwie te ph i naprawić częściowo to co zepsułem na redukcji

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29391 Napisanych postów 62847 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902210
sterydy to bilet w jedna strone. nie bierzesz nie rosniesz. wiec masz do wyboru albo stac w miejscu cale zycie albo cale zycie brac i rosnac albo brac cyklicznie czyli rosnac spadac rosnac spadac. poyebany sport.lepiej uprawiac jogging albo pomidory na dzialce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Pomidory też rosną i spadają później

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cyklik !!

Następny temat

ANAVAR VS TESTOSTERON

WHEY premium