SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH-alternatywa dla SAA cz.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 248016

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3107
Ampuł
szybkie 2 pytanka, jakie epi najpewniejsze teraz? oraz jakie wyjdzie najkorzystniej w sensie dawek

apex albo AT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
apex ma 20 mg stezenie w 1 tab wiec oplaanie wychodzi, 1 opakwoanie chhyba wystarczy na cykl nie? jakie dawki stosowac 40 mg tego apexa na dzien? o jakich porach najlepiej brac? i jaka profilaktyka+ jakis odblok po tym?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3107
Ampuł
apex ma 20 mg stezenie w 1 tab wiec oplaanie wychodzi, 1 opakwoanie chhyba wystarczy na cykl nie? jakie dawki stosowac 40 mg tego apexa na dzien? o jakich porach najlepiej brac? i jaka profilaktyka+ jakis odblok po tym?

Poczytaj kilka stron wstecz i sie dowiesz.Wysil sie troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
doczytałem kilak stron wczesniej i oprucz tego ze lepiej z tesciem walic epi nic wiecej nie doczytałem...

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1099
Po to jest forum, żeby pytać ...
epi co 6-8h po posiłkach.
Koniecznie:
-na wątrobe Heparegen(na recepte) lub NAC.
-na stawy może być Flexit Nutrend + Glucosamine flex
oraz czosnek w tabletkach (np forte), omega-3, lecytyna, cynk, cardio duo lub acard.

Odblok to clomid lub booster teścia w zależności czy Cię mocno zblokuję.
Uważaj bo epi może wywalić prolaktynę

Zmieniony przez - johnyswir w dniu 2014-07-06 15:08:42

Bo tylko trening czyni mistrza!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 677 Napisanych postów 6773 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66769
prolaktyna po epi?
po klonach x trena to i owszem profilaktycznie można VITEX 600 mg ED
Vit B6 300 mg ED

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1099
Napisałem, tak bo koleżce wywaliło prolaktyne i wzrost estradiolu po epi (może tam coś innego siedziało).

Bo tylko trening czyni mistrza!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
johnyswir
Po to jest forum, żeby pytać ...
epi co 6-8h po posiłkach.
Koniecznie:
-na wątrobe Heparegen(na recepte) lub NAC.
-na stawy może być Flexit Nutrend + Glucosamine flex
oraz czosnek w tabletkach (np forte), omega-3, lecytyna, cynk, cardio duo lub acard.

Odblok to clomid lub booster teścia w zależności czy Cię mocno zblokuję.
Uważaj bo epi może wywalić prolaktynę

Zmieniony przez - johnyswir w dniu 2014-07-06 15:08:42

czyli 1 tab rano i 1 po obiedzie bo one sa po 20 mg tak? to wyjdzie jakies 6-7 tygodni chyba... do 1 tab epi 1 tab na watrobe tak? NAC co to za skrót?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 677 Napisanych postów 6773 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66769
Cysteina n-acetylowa (NAC)

Jak komuś po epi estro podbiło to nie było to epi
Ja miałem przykrą przygode z LGI rok temu do dzis nie wiem co to za chu.jnia była w środku
po cyklu 1-8 30mg ED miałe estro ponad norme a próby wątrobowe przekroczone 4-5 krotnie pomimo też LGI Damage Control( niby NAC i TUDCA) i lecytyny

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19888
J.w. epityna z Apexa jest bardzo delikatna. To co niektórzy piszą o epi - aż strach bierze, ale na pewno nie jest to epityna.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cyklik !!

Następny temat

ANAVAR VS TESTOSTERON

WHEY premium