SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH-alternatywa dla SAA cz.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 249282

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Panowie, a jakie opinie o LGI? Epi od nich chyba nie bardzo, a jak z DMZ, HALO, TVAR czy LMG?

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Brałem dmz epi, ale szczerze mówiąc nie jestem pewien czy tam rzeczywiście dmz siedziało. Imo lepiej w coś pewniejszego zainwestować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
No dobra to zostaje przy Halovarze na pierwszy rzut, a później m dien i epi od AT. Dziękówa.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14465
Da się jakoś poznać blok po EPI ? Nie chcę mi się robić badań i jestem ciekawy jakie są objawy bloku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
o ile bedyiesy miec prawdziwe epi to moze ci zbić estrogen jesli ogolnie masz go nisko i wrtedy odczujesz spadek libido i tez mozesz pomyslec ze jestes zblokowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 431
sluchajcie jak zrobic dobry cykl na pro-halo ( jak spadki zminimalizowac) co dodac i jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 431
sluchajcie jak zrobic dobry cykl na pro-halo ( jak spadki zminimalizowac) co dodac i jak?

to znaczy poleci tak:

1-50 25 pro halo co 12h
51-62 clomid przed snem

heparegen
cycle armor
propranolol

teraz czy dodać stack kreatynowy i ewentualnie np gaspari novedex xt lub jakiś inny wynalazek?



Zmieniony przez - hans1000 w dniu 2013-08-19 00:25:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 421 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57247
50 mg na dobe halo to troche za malo , robisz cykl zeby miec efekty wiec daj 75 mg , inaczej po co sie truc , to oznacza ze musisz miec dwa opakowania niestety.

arr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 431
no dobra a co po cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3107
Baggi7
Da się jakoś poznać blok po EPI ? Nie chcę mi się robić badań i jestem ciekawy jakie są objawy bloku ?

to wez epi nie rob badan i sie dowiesz ..na cykl chce wchodzic a nie chce mu sie badan robic css co za ludzie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cyklik !!

Następny temat

ANAVAR VS TESTOSTERON

WHEY premium