SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH-alternatywa dla SAA cz.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 248064

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 421 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57247
entroppy -pro tren - dienolone dwa molekuly brakuje mu do prawdziwego trena , dzialanie podobne , xtren odpowiednik trendione z dragona , konwertuje do trenu , trendione uzywalem w dawce 75mg ale teraz mysle ze dalbym 100 ,na redukcji bylem ostrej a sila do przodu

arr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
ja na tren dione 100 mg ed to wyrywało z butów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 421 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57247
osobiscie na nastepnym cyklu na masie skosztuje pro tren 100mg + pro-mag 105 mg zobaczymy jak pojdzie do tego formasurge i demacrine jako baza .

arr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9370
czesc.kiedyś dostałem kilka rad dotyczących cyklu.i nie mogę odoszukac tego postu.a wyszukiwarce nie znalazłem.pomoże ktoś??poniewaz teraz chce sobie uporządkować wszytko i zaplanować najblizsze miesiace.z gor dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69456
Co myślicie o EPI-18 BEAST Anabolic Technologies ? Korzystniej wychodzi cenowo jak Pro Epi od Dragona.

Teraz pytanie czy robi swoje jak Dragon.

Where amazing happens

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 274 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12921
Jakies opinie o Epi pharma labs 10mg? Znalazlem tylko opinie na angielskich forach. Srodek zakupilem wlasnie w angli. Testowal ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
nyga83
Co myślicie o EPI-18 BEAST Anabolic Technologies ? Korzystniej wychodzi cenowo jak Pro Epi od Dragona.

Teraz pytanie czy robi swoje jak Dragon.


Jest tam to co ma być. 2 kapsy dziennie i masz cykl na 6,5 tygodnia. Więcej nie potrzeba.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2519
At raczej pewniak

Zmieniony przez - alladyn w dniu 2013-09-01 13:39:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69456
To Git, bo mozna przyoszczedzić 170 zł w stosunku do Dragona i przeznaczyc to na Cycle Assist.

Where amazing happens

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1801
Witam, jakie połączenie PH proponowalibyście pod rzeźbę? z góry dziękuje :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cyklik !!

Następny temat

ANAVAR VS TESTOSTERON

WHEY premium