SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH-alternatywa dla SAA cz.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 248030

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 162
Ja jadlem ale 1 opakowanie stala dawke 70mg i bylem zadowolony. Srodek dosc lagodny, sidow zadnych nie odczulem, lekka retencja sie pojawila ale duzo mniejsza niz na mecie. Dokladnych wynikow masowo silowych nie pamietam ale z 5-6 kg wpadlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 514
Hej ! Za niedługo zaczynam cykl na epistane cel rekomp ... , towar epi 18 BEAST zamierzam lecieć 6 tygodni po 2 kapsułki czyli w sumie 36 mg epi . na całym cyklu bede bral cissus 1200 mg + codziennie porcję ai cycle support myślę ze to wystarczy . Tydzień przed końcem dam kreatynę . Nastepny dzien po cyklu DAA + testopro + (zastanawiam sie czy warto dodac AD -3 PCT arimstane 75 mg , mam je juz kupione od dawna...) + glycobol
W razie W mam clomid ... co o tym sądzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
arimistane odpusc bo samo epi zbija estro a jak jeszcze dolozxysz arimis to juz bedzie za duzo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29554
Za to DAA podbije estro i prolkę, AD3 zbije estro (arimistane) i prolkę (l-dopa).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 514
a jak na poczatek przez tydzien daa i testopro i po tygodniu od epi wrzucic AD 3 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3377
Witam. Mam pytanie odnośnie połączenia Pro SD z kreatyną czy jest sens łączenia tego razem czy nawet nie warto tracić kasy?

Zmieniony przez - kumpel22 w dniu 2014-09-17 08:33:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Po epi nawet sie odblokować niebtrzeba . Zamawiajcie z usa lub uk to nie takie trudne moge objasnic co i jak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Witam, jestem w 6 tyg cyklu na pro-tren + pro-epi.

Mam problem - nie mam w ogóle chęci na sex (chodzi o potrzebę inicjowania sexu), ale gdy moja dziewczyna zainicjuje juz sama zbliżenie to wszystko jest ok - jest wzwód, jadra normalnej wielkości, wytrysk i sperma w normie, poranne wzwody są.

Jedynie niepokoi mnie totalny brak chęci na sex zanim się zacznie cos dziać.dodam ze dziewczyna moja mnie bardzo pociąga i przed cyklem ciągle mialem ochotę inicjowac sex.

Czym spowodowany jest ten brak chęci inicjacji skoro tak to wszystko jest ok? Bardzo dziwne...

Zmieniony przez - And1Player w dniu 2014-10-04 00:35:00

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
And1Player
Witam, jestem w 6 tyg cyklu na pro-tren + pro-epi.

Mam problem - nie mam w ogóle chęci na sex (chodzi o potrzebę inicjowania sexu), ale gdy moja dziewczyna zainicjuje juz sama zbliżenie to wszystko jest ok - jest wzwód, jadra normalnej wielkości, wytrysk i sperma w normie, poranne wzwody są.

Jedynie niepokoi mnie totalny brak chęci na sex zanim się zacznie cos dziać.dodam ze dziewczyna moja mnie bardzo pociąga i przed cyklem ciągle mialem ochotę inicjowac sex.

Czym spowodowany jest ten brak chęci inicjacji skoro tak to wszystko jest ok? Bardzo dziwne...

Zmieniony przez - And1Player w dniu 2014-10-04 00:35:00

takich postow jest sporo....wystarczy poczytac...pro tren to dianol(cos miedzy deka a trenem) czyli bez testa slaby pomysl to brac...jak widzisz:) Twoj klopot to zapewne podniesiona prolaktyna....bez badan nikt napewno tego nie stwierdzi na100% .
i tak mozesz 1.obnizyc prolaktyne i obserwowac co sie dzieje, 2.przerwac-odblok i czekac na stabilizacje, 3.zaczac bic propa a tamto normalnie pociagnac i skonczyc i dalej bic propa kilka tyg i potem normalny odblok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
zolo333, biore cabaser i nolve - wiec prolaktyna powinna być pod kontrola.

Myslalem ze mam bloka - ale wszystko jest sprawne, tylko brak checi inicjacji. Czy to tez objaw bloka? Myslalem ze blok to np. zmniejszone jadra, brak wzwodu czy rzadka sperma w malej ilości.

Ladnie się rozkreca teraz pro-tren naprawdę bardzo fajnie - z racji tego ze to niemetylowany to chciałem pociagnac jeszcze z 5 tyg. - do 10 tyg. 150 mg ed teraz już.

Dobry pomysl przy tych objawach? Szkoda mi konczyc bo ladnie się rozkreca.

Zmieniony przez - And1Player w dniu 2014-10-04 15:25:55

Zmieniony przez - And1Player w dniu 2014-10-04 15:28:24

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cyklik !!

Następny temat

ANAVAR VS TESTOSTERON

WHEY premium