SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PH-alternatywa dla SAA cz.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 248141

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1524 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15475
elementowo nawet jak bedziesz brał wino,propa,tren,pro-trena a bedziesz jadł kiełbe majonez itp to cie zaleje kumasz czy nie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
Panowie, co teraz jest najlepsze z tych PH i najpewniejsze na poprawienie sylwetki + kilka kg do przodu..Nigdy tego PH nie stosowalem jeszcze

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Z lajtowych to:
Masa/rekomp: P-mag
Wycinka/rekomp: epi/h-drol lub obydwa w stacku

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
mocno daja po bebechach? H drol slsyzalem ze mocny dosyc jest... Sprawdzone są z jakich firm

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Wszystko jest 17-a z tych co podałem, więc ryją po wątrobie. Sporadycznie bóle głowy, zwyżki ciśnienia. Celuj w Anabolic Technologies i Dragon Nutrition. AT ma fajne epi - 18mg w kapsie, bardzo ekonomiczne na cykl, stacka epi+h-drol, Dragon dobrego P-maga.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
ile opakowan epi na cykl potrzebuje? i w jakich dawkach leciec? oslonki wskazane?? po adblok czy zalezy czy poblokuje?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Po epi wystarczy booster testa(nawet daa idzie się odblokować). Dawki(jak to twoja pierwsza styczność z ph), to wystarczy 30-40mg dziennie przez 6-8 tygodni. Z osłon coś na wątrobę, ciśnienie i na stawy, bo epi wysusza stawy jak winstrol. Jak kupisz epi-18 z AT, to starczy ci na cały cykl 6,5-tygodniowy(2 kapsy dziennie łykasz - tam masz 90 w puszce).

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3377
Co sądzicie o Trenadrol X z firmy Kilosports ?Mam zamiar to zakupić lecz nie wiem czy warto....

Od Poniedziałku będe laciał solo Pro-sd z dragona i nie wiem czy cos do tego dorzucic....jeśli coś poleciacie to prosze o poradę

Zmieniony przez - kumpel22 w dniu 2013-10-16 21:07:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69201
nic do tego sd nie dorzucaj tylko co najwyzej testa. i Kilosport odpusc sobie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Cyklik !!

Następny temat

ANAVAR VS TESTOSTERON

WHEY premium